Naujienų srautas

Veidai2019.05.29 17:22

Projekto „Aš – laidos vedėjas“ dalyvė Austėja Lukaitė: mėgstu save išbandyti neatrastose sferose

LRT.lt 2019.05.29 17:22

„Tikiuosi šią vasarą aplankyti kokią nors naują, dar nepažintą šalį, – tikisi televizijos serialuose išgarsėjusi aktorė ir dainininkė Austėja Lukaitė, dalyvavusi ir LRT TELEVIZIJOS projekte „Aš – laidos vedėjas“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Manau, tai bus spontaniškas, paskutinės minutės pasirinkimas. O pertraukomis tarp darbų labai mielai ilsiuosi Lietuvos gamtoje, manau, kad turime kone viską, net užsieniečiai mums pavydi tokio unikalaus kraštovaizdžio!“ – pasakoja A. Lukaitė.

Pastaruoju metu be įprasto darbo teatre ir koncertų, A. Lukaitė pasinėrusi į dar vieną įdomų gyvenimo nuotykį – LRT TELEVIZIJOS projektą „Aš – laidos vedėjas“.

„Man šis projektas suteikia dar daugiau naujų patirčių ir leidžia save išbandyti neatrastose sferose“, – teigia mergina. Austėja neslepia, kad ją žavi gyvenimo būdo ir kelionių laidos.

„Ir pati norėčiau vesti laidą, kuri džiugintų žmones, įkvėptų jiems norą tobulėti ir mylėti savo gyvenimą bei visą pasaulį“, – sako Austėja. Mergina pasidžiaugė, jog jau birželį ji yra pakviesta koncertuoti Turkijoje rengiamose Lietuvos kultūros dienose Burnoje ir Alanijoje, o vasaros pabaigoje planuoja važiuoti tobulintis į Italiją.

Tik grįžusi iš meistriškumo kursų kaimyninėje Baltarusijoje, A. Lukaitė jau spėjo kaip modelis sudalyvauti lietuvių kūrėjų „Introstyle“ drabužių fotosesijoje. Mergina prisipažįsta, jog drabužių fotosesijoje ji dalyvavo pirmą kartą, anksčiau jai yra tekę būti šukuosenų modeliu. 

Kalbėdama apie savo pačios aprangos stilių, Austėja pabrėžė, jog renkasi patogius ir nevaržančius judesių drabužius bei avalynę.

„Kartais per dieną reikia daug kur suspėti, tad turiu jaustis patogiai“, – neabejoja aktorė. Ji juokdamasi sako, kad patogiai jaučiasi vilkėdama netgi sukneles, todėl šias itin mėgstanti ir jos užimančios didžiąją dalį merginos garderobo.

„Jei reikėtų išskirti mėgstamiausią vasaros atostogų drabužį, vienareikšmiai tai būtų suknelės! Visokias mėgstu: trumpas ir ilgas, juodas ir spalvotas. Be suknelių neįsivaizduoju nei atostogų, nei gyvenimo apskritai”, – sako atlikėja.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi