Veidai

2019.05.29 12:55

Režisierius Jamesas Cameronas: nauja „Terminatoriaus“ dalis bus grubesnė nei ankstesni filmai

LRT.lt 2019.05.29 12:55

Naujausia „Terminatoriaus“ franšizės dalis, kino juosta „Terminatorius: tamsus likimas“ (orig. „Terminator: Dark Fate“), bus niūresnė ir grubesnė nei ankstesni filmai, sako filmų kūrėjas James Cameronas. Jo manymu, šis filmas – tiesioginis 1991-ųjų kino juostos „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ tęsinys.

64-erių režisierius grįžta prie gerbėjų pamėgtos serijos, kurią jis sukūrė dar 1984-aisiais, kai pristatė pasauliui mokslinę fantastiką „Terminatorius“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujasis filmas, kurio režisūra buvo patikėta veiksmo komedijos „Deadpool“ autoriui Timui Milleriui, iš naujo nušvies trijų paskutinių dalių įvykius, įskaitant 2003-iųjų „Terminatorius 3: mašinų prisikėlimas“, 2009-ųjų „Terminatorius: išsigelbėjimas“ ir 2015-ųjų „Terminatorius 5“.

J. Cameronas, kuris prodiusuoja veiksmo filmą „Terminatorius: tamsus likimas“ ir prisidėjo prie jo istorijos išvystymo, mano, kad šis filmas yra tiesioginis 1991-ųjų kino juostos „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ tęsinys.

Kaip teigia filmo kūrėjas, šį filmą tiesioginiu tęsiniu padaro stilius ir pasakojimas – niūrus, drąsus, intensyvus ir labai įtemptas: „Visa istorija įvyksta per 36 valandas. Tai nėra grandiozinė ar sudėtinga istorija. Ji tiesiog sutelkta į personažus, bet nestokoja įtampos bei nervingumo.“

J. Camerono teigimu, naujasis filmas pratęs Saros Konor (akt. Linda Hamilton) ir Džono Konoro istorijas, pristatys T-800 roboto versiją, kurio vaidmenį jau daugelį metų atlieka veiksmo filmų žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris.

„Mes tęsime Saros ir Džono istoriją, T-800 tikrai sugrįš – tik kitoks, su kitokia role, kurios ankščiau nematėme“, – sako J. Cameronas.