Veidai

2019.05.28 19:31

„Ką po darbo?“ Nemira Pumprickaitė: mano didžiosios meilės – opera, Italija ir šunys

Martina Račkauskaitė, Ieva Ripinskytė, LRT.lt2019.05.28 19:31

Nors savo laisvalaikį LRT laidų vedėja Nemira Pumprickaitė vadina neišskirtiniu, pomėgių turi kelis. Ir tai – nebūtinai veiklos. Žinoma moteris neatsispiria šunims, operoms ir Italijai.

Kai rinkimai, laida veja laidą, o kiekvienai laidai reikia pasiruošti, tad laisvo laiko – labai nedaug, sako LRT laidų vedėja N. Pumprickaitė. Ne rinkimų metu žinoma moteris laisvo laiko turi tiek, kiek ir visi – šiek tiek.

„Negaliu skųstis. Kai LRT durys užsidaro, prasideda mano asmeninis gyvenimas. O jis nėra labai išskirtinis ar įdomus. Net negalėčiau išskirti vienos veiklos, kuria visą laiką užsiimu. Tai labai priklauso nuo situacijų, kur aš galiu eiti“, – pasakoja ji.

Viena iš didžiųjų N. Pumprickaitės meilių – opera. Ji kaip galėdama dažniau stengiasi eiti į teatrą, jeigu tik turiu laiko ir, kaip pati sako, ten yra, ką žiūrėti: „Aplankau beveik visas premjeras. Bet tai nėra kasdienis dalykas.“

Kitas dalykas, be kurio LRT laidų vedėja neįsivaizduoja savo laisvalaikio – knygos, tačiau skaitomos ne planšetėje ar kitam išmaniajame įrenginyje. N. Pumprickaitė vadina save seno sukirpimo žmogumi ir knygas renkasi popierines. „Visą laiką jas perku ir skaitau“, – teigia žinoma moteris.

LRT laidų vedėja taip pat mėgsta būti bičiulių kompanijoje, žiūrėti filmus. Jeigu turi daugiau laisvų dienų, kažkur iškeliauja.

„Neseniai Velykų šventėms buvome išvykę į Italiją. Yra toks labai geras posakis, kad „galima važiuoti aplink pasaulį, o po to nuvažiuoti į Italiją“. Tai kam gaišti laiką – galima važiuoti tiesiai į Italiją. Aš ten važiuoju, kai tik turiu laisvo laiko, nes tai yra mano didžioji meilė. Man labai patinka ši šalis, jos maistas, klimatas – visa, ką ten randi. Kiekviename mieste: vienur istorija, kitur mada, kitur – dar kažkas“, – mintimis dalijasi pašnekovė.

N. Pumprickaitė prisipažįsta – dažniau keliauja po užsienio valstybes nei po Lietuvą, nors negali pasigirti, kad Lietuvoje yra viską aplankiusi: „Bet pasaulyje mačiau dar mažiau, todėl stengiuosi išvažiuoti. Kažkada, kai dirbau Vyriausybėje, viena kelionė vydavo kitą, būdavo atvejų, kai per savaitę turėdavome du vizitus. Bet, žinoma, per vizitą pamatai tik tiek, kiek tau leidžia pamatyti, nes neturi daug laisvo laiko. Užtat dabar iš naujo atradau malonumą keliauti.“

LRT laidų vedėja atskleidė ir dar vieną didžiulį savo pomėgį – tai šunys. Ir nors pati keturkojo neaugina, džiaugiasi draugų augintiniais. Pasitaikius progai, ji skuba pas bičiulius ir dūksta su jų šunimis, mėgsta ir dovanėlių jiems nuvežti.

Plačiau – vaizdo įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.