Veidai

2019.05.27 15:22

Paaiškėjo prieš mėnesį ant podiumo sukniubusio modelio mirties priežastis

LRT.lt 2019.05.27 15:22

Prieš mėnesį plačiai nuskambėjo žinia, kad balandžio 27-ąją žengdamas podiumu parkrito ir netrukus mirė 26-erių Brazilijos modelis Talesas Cotta Soaresas. Atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, kas pasiglemžė tokio jauno vaikino gyvybę. Priežastis buvo netikėta ir velionio artimiesiems.

Ilgą laiką spėliota, kokia buvo jauno vaikino mirties priežastis – buvo maniusių, kad tai galėjo būti svaigalai arba valgymo sutrikimai.

Tačiau atlikus skrodimą, paaiškėjo, jog mirties priežastis – laiku nediagnozuota liga. Tyrėjai patvirtino, kad vaikino kraujyje nebuvo svaigalų ar narkotinių medžiagų pėdsakų, o 26-erių modelio gyvybę pasiglemžė liga, rašoma portale Dailymail.com.

Tyrėjai tiksliai neatskleidžia, kokia liga sirgo jaunuolis, tačiau žinoma, kad tai širdies liga, lėmusi ir plaučių edemą.

Išvadose rašoma, kad modelis sirgo liga, apie kurią veikiausiai ir pats nežinojo. Nors neatskleidžiama tiksli vaikino diagnozė, gydytojus, atlikusius tyrimą, stebina tai, kad vaikiną ji pakirto tokiame jauname amžiuje.

Kol nebuvo žinomos skrodimo išvados, modelio sesuo Alexandra žiniasklaidai sakė, kad jos brolis nesirgo anoreksija ir neturėjo svaigalų priklausomybių.

Pasak velionio sesers, brolis sportavo, užsiiminėjo joga, meditavo ir sveikai maitinosi, buvo vegetaras, tad žmonių spėliojimai seserį itin piktino.

Apie kokias nors ligas patikino nežinojusi ir velionio mama, mat vaikinas anksčiau sveikata nesiskundė. Kaip skelbė jo agentai ir renginio organizatoriai, ir prieš lemtingąjį pasirodymą vaikinas nesiskundė prasta savijauta.