Veidai

2019.05.31 13:44

Česlovas Gabalis – apie įsimintiniausias vasaras: jų buvo penkiolika

Paklaustas apie įsimintiniausią vasarą, dainininkas, roko grupės „Pelenai“ vokalistas Česlovas Gabalis sako, kad tokių buvo net penkiolika. „Nuo 1998-ųjų su bernais kiekvieną vasarą važiuodavome koncertuoti į Nidą, tą laiką vadindavome darbo-poilsio stovykla“, – juokiasi atlikėjas.

Grupė „Pelenai“ Nidoje praleisdavo daugiau nei mėnesį ir beveik kiekvieną vakarą koncertuodavo tuo metu populiariame bare „Faksas“. Č. Gabalis prisimena, kad daugiausiai yra tekę atlaikyti 21 koncertą iš eilės, bet kasdien dainuoti būdavo nesunku, net priešingai – labai linksma.

Kartu su grupe į Nidą keliaudavo ir muzikantų šeimos, tad dienas visi leisdavo pajūryje.  Dirbti vyrai išsiruošdavo tik vėlai vakare, koncertai prasidėdavo apie 21 valandą ir tęsdavosi iki vidurnakčio.

„Tai jau buvo tradicija, žmonės net klausdavo, ar bus „Pelenai“ ir tik tokiu atveju važiuodavo atostogauti į Nidą“, – šypsosi Č. Gabalis.

Tačiau po maždaug penkiolikos metų kurortą šėlti priversdavusi tradicija nutrūko. Grupei bare koncertus buvo pasiūlyta pradėti anksčiau – apie 18-19 val. vakaro ir baigti iki 22 val.

„Sakėme, kad tai ne mums ir ne mūsų publikai. 19 val. dar ramybės laikas, žmonės dar ilsisi grįžę iš paplūdimio. Patys linksmumai tik apie 22 val. prasideda“, – portalui LRT.lt pasakojo Č. Gabalis.

Nors grupė Nidoje ir nebegroja, Č. Gabalis į šį kurortą vis dar keliauja kiekvienais metais.

„Nida labai prie širdies,  tas kraštelis labai mėgstamas. Su žmona kiekvieną vasarą atiduodame duoklę Nidai. Praleidžiame ten 9 dienas. O šiemet rudenį dar 10-čiai dienų į Kretą važiuosime pailsėti“, – atostogų planais dalijosi Č. Gabalis.