Veidai

2019.05.25 18:10

Po sugrįžusios grupės „Spice Girls“ koncerto – fanų pasipiktinimas: gailėjosi pirkę brangius bilietus

LRT.lt2019.05.25 18:10

Legendinė merginų grupė „Spice Girls“ surengė sugrįžimo koncertų turą. Tačiau po pirmojo koncerto Dubline grupės gerbėjai liko nepatenkinti – skundėsi, kad garsas buvo toks prastas, jog nepavyko suprasti, ką grupė dainuoja, rašo „Sky News“.

9-ajame dešimtmetyje išpopuliarėjusi merginų grupė „Spice Girls“ koncertinę veiklą atkūrė be penktosios narės Victorios Beckham. Pirmąjį koncertą keturios grupės merginos – Emma Bunton, Geri Horner, Melanie Brown ir Melanie Chisholm – penktadienį surengė Dublino Croke parke.

Bet pirmasis koncertas neapsiėjo be nesklandumų – daugybė jame apsilankiusių žiūrovų skundėsi neįtikėtinai prastu garsu, nors už koncerto bilietą reikėjo mokėti net 110 eurų.

Vienas penktadienį „Spice Girls“ koncerte apsilankęs gerbėjas socialiniuose tinkluose dalijosi pasipiktinančia žinute. „Galima suprasti, kad kažkas blogai, kai „Spice Girls“ koncerte visa publika sėdėjo savo vietose, nes niekas nesuprato, kokia daina atliekama. Garsas buvo toks blogas“, – rašė fanas.

Kitas koncerto lankytojas taip pat skundėsi garsu ir rašė, kad sėdint arenos gale girdėjo tik neaiškų murmesį net tada, kai atlikėjos nedainavo ir kalbėjosi su žiūrovais. „Bilietas kainavo 110 eurų, taip negali būti!“ – sakė jis.

Po koncerto grupės narė M. Brown pripažino, kad susidūrė su garso problemomis ir padėkojo visiems į šou atėjusiems gerbėjams.

„Pasimatysime kitame koncerte. Tikimės, kad garsas ir vokalai bus daug geresni“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė dainininkė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.