Veidai

2019.05.25 11:00

Šeštadienį „Dvi kartos“ pusfinalyje: kova dėl bilieto į finalą ir muzikinės staigmenos

LRT.lt 2019.05.25 11:00

Šeštadienį LRT televizijos žiūrovai stebės muzikinių duetų šou „Dvi kartos“ pusfinalį. Jame dėl žiūrovų balsų ir galimybės kautis finale susirungs penkios poros.

Liepa Norkevičienė ir Alana Sport, Česlovas Gabalis ir Akvilė Kisielienė, Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė ir Dainotas Varnas, Vaidas Baumia ir Sofija Vasilevskytė paskutinį kartą prieš finalą mėgins pelnyti žiūrovų simpatijas ir įrodyti, kad yra verti kautis dėl nugalėtojų titulo.

Nugalėtojus nulems ne tik tiesioginis klausytojų balsavimas, bet ir komisijos balai. Pusfinalyje prie komisijos stalo – staigmenos. Ramūną Zilnį pakeis kompozitorius, projekto muzikos prodiuseris bei daugybės populiarių dainų kūrėjas Deivydas Zvonkus. Jiedu su kitu komisijos nariu Stanislavu Stavickiu-Stano pateiks žiūrovams muzikinę staigmeną.

Laidos metu bus atsisveikinta ne tik su finalo nepasieksiančia pora. Pusfinalyje „Dvi kartos“ žiūrovai paskutinį sykį šiame sezone matys ir Dovilę Filmanavičiūtę, kuri jau sūpuoja naujagimį. Ji atliks ypatingą savo kūrybos dainą „Lopšinė“.

„Lopšinę atlikti buvo dar sudėtingiau emociškai. Ir turiu jau kam ją niūniuoti, ir tas atsisveikinimo momentas kažkoks man buvo sureikšmintas. Juk niekur neprapuolu! Tačiau štai toks jausmas. Kito gyvenimo etapo. Aš iki finalo ir aš po finalo“, – anksčiau sakė ketvirtadienį mama tapusi atlikėja.

Dėl bilieto į finalą kovojančios poros šį kartą ne tik atliks savo pasirinktus kūrinius, bet ir susidurs su netikėta užduotimi. Gražiausios dainos ir auganti konkurencija – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.