Veidai

2019.05.24 15:49

Filme „Rokis“ nusifilmavę Sylvesterio Stallone augintiniai iki šiol gyvena aktoriaus namuose

LRT.lt2019.05.24 15:49

Jei estate ištikimas filmų apie „Rokį“ gerbėjas, veikiausiai pamenate, kad pagrindinis herojus turėjo porą vėžlių – Cuffą ir Linką. Nepatikėsite, tačiau šiems vėžliams jau maždaug po 44-erius metus ir jie iš tiesų gyvena pagrindinio vaidmens atlikėjo Sylvesterio Stallones namuose.

Nuo 1976-ųjų, kai eteryje pasirodė kultinio „Rokio“ dalis, kurioje nusifilmavo ir vėžlių porelė, šie ilgaamžiai gyvūnai apsigyveno S. Stallonės namuose. Taigi su savo ilgaamžiais augintiniais 72-ejų aktorius nesiskiria jau daugiau nei pusę savo gyvenimo.

Beje, 2018-aisiais vėžliai filmavosi ir filme „Krydas 2“, kuriame vaidino ir jų šeimininkas.

„Mano bičiuliai iš pirmosios „Rokio“ dallies Cuffas ir Linkas, jiems dabar maždaug 44-eri!“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašė aktorius.

Tiesa, pirmose dalyse vaidino ir kitas aktoriaus augintinis – šuo Butkus. Kažkada dar niekam nežinomas aktorius, gyveno sunkiai, o kai finansiniai vargai prispaudė taip, kad tapo sunku net ir maisto įpirkti, augintinį teko parduoti.

„Netrukus įvyko savotiškas stebuklas – „Rokio“ scenarijus buvo parduotas ir aš galėjau išpirkti savo šunį. Tiesa, naujasis jo savininkas žinojo, kaip beviltiškai noriu atgauti Butkų, tad paprašė už jį sumokėti 15 tūkstančių dolerių. Butkus buvo vertas kiekvieno cento – people.com yra pasakojęs S. Stallone.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt