Naujienų srautas

Veidai2019.05.24 12:33

Filme princą Harry ir Meghan Markle vaidinantys aktoriai: stebėjome kiekvieną jų žingsnį

LRT.lt 2019.05.24 12:33

Nuo pat santykių pradžios dėmesio centre atsidūrusių princo Harry ir jo mylimosios Meghan Markle istorija persikėlė į televizijos ekranus. Jau visai netrukus amerikiečių kanalas „Lifetime“ pristatys vaidybinį filmą, kuriame pasakojama karališkosios poros meilės istorija. Harry ir Meghan įkūnijantys aktoriai vaidmeniui ruošėsi stebėdami kiekvieną poros judesį.

Neseniai pirmagimio susilaukę princas Harry ir jo žmona Meghan Markle – pastaruoju metu neabejotinai labiausiai aptarinėjama karališkosios britų šeimos pora.

Apie judviejų santykius jau artėjantį pirmadienį, gegužės 27 dieną pasirodys vaidybinis amerikiečių filmas „Harry & Meghan: Becoming Royal“. Jame pagrindinius princo ir jo žmonos vaidmenis atliks aktoriai Tiffany Smith ir Charlesas Shaughnessy.

Į M. Markle iš tiesų neįtikėtinai panaši aktorė „People“ pasakojo, kad komentarų apie savo ir hercogienės panašumą išgirsta dažnai. Tačiau išmokti ne tik atrodyti, bet ir elgtis kaip princo žmonai, T. Smith turėjo išmokti stebėdama poros elgesį viešumoje – sekti kiekvieną jų žingsnį.

„Besiruošdama žiūrėjau daug vaizdo medžiagos ir nuotraukų. Norime atspindėti šiuos personažus, bet tuo pačiu kaip aktoriai įdedame ir dalelę savęs. Visą pasiruošimą atlikau prieš filmuodamasi, o atsidūrusi filmavimo aikštelėje tiesiog tikėjausi, kad tai atsispindės. Žinoma, mes nesame jie“, – pasakojo aktorė.

Princą Harry filme įkūnijantis C. Shaughnessy vaidmeniui ruošėsi ne ką mažiau. Tiesa, jam dėl išvaizdos reikėjo pasistengti labiau – natūralūs aktoriaus plaukai vaidmeniui buvo per šviesūs.

„Tiffany man nuolatos siųsdavo žinutes su vaizdo įrašais, sakydama pažiūrėti, kaip jie atlieka vieną ar kitą judesį. Tuomet jau kitą dieną filmavimo aikštelėje bandydavau paimti jos ranką taip, kaip tai daro princas“, – sakė jis.

Pasak T. Smith, Harry ir Meghan bendravime svarbiausias prisirišimas ir tai, kaip jie demonstruoja jausmus vienas kitam: „Nuo jų tiesiog spinduliuoja meilė. Stengėmės tai perteikti, bet yra daug dalykų, kurie jų gyvenime vyksta ne viešai, o tuo pasirūpino serialo rašytojai. Aš į juos stengiausi žiūrėti kaip į normalią porą.“

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi