Veidai

2019.05.23 10:18

Dovilė Filmanavičiūtė pasidalino džiugia naujiena: tapo mama

LRT.lt2019.05.23 10:18

Gegužės 23-oji atlikėjai ir reklamos kūrėjai, LRT TELEVIZIJOS „Dvi kartos“ komisijos narei Dovilei Filmanavičiūtei tapo ypatinga diena – ankstų rytą susilaukė pirmagimio. Jai ir jos mylimajam Aurimui Grigui gimė sūnus, o mama tapusi D. Filmanavičiūtė socialiniame tinkle pasidalino džiugia žinia.

„Šįryt, 7:45, be didesnių ginčų mudu su Au aplankė mūsų sūnus. Sveikas atvykęs, kiškuti. Abu su tėčiu pažadam tau nuostabią kelionę šiuo dideliu pasauliu. Tik tu būk laimingas!“ – naujiena pasidalino D. Filmanavičiūtė.

Po jos įrašu iškart pasipylė sveikinimų lavina – visi naujiems tėvams linkėjo laimės ir sveikatos.

„Aš esu kosmose. Sako, kad visam laikui“, – trumpai su portalo LRT.lt skaitytojais savo emocijomis pasidalino D. Filmanavičiūtė.

Apie savo nėštumą D. Filmanavičiūtė pranešė šių metų pradžioje. LRT TELEVIZIJOS laidai „Gyvenimas“ moteris pasakojo, kad tai – didžiulė atsakomybė.

„Į pasaulį turime išleisti naują žmogų. Ir ne šiaip išleisti, bet plačiąja prasme padėti jam pagrindą po kojomis. Tad esu truputėlį išsigandusi, kamuojama panikos ir klausimo, ar tikrai sugebėsiu. Bet, tiesą pasakius, sunkiai įsivaizduoju, ar gali būti didesnė prasmė gyvenime, nei žinoti, kad būsi, kad esi mama“, – tąkart sakė ji.

D. Filmanavičiūtė su mylimuoju drauge jau beveik dešimtmetį, viešumoje juodu matomi itin retai, o apie asmeninius santykius ji garsiai kalbėti nemėgsta.

Laidoje ji taip pat pasakojo, kad nėštumas buvo lengvas, jo metu ji turėjo labai daug energijos.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt