Veidai

2019.05.23 09:18

Dovilė Filmanavičiūtė atskleidė, kodėl „Dvi kartos“ gerbėjai jos nepamatys finale

LRT.lt 2019.05.23 09:18

Šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovų laukia muzikinio projekto „Dvi kartos“ pusfinalis. Šou dalyviai kausis dėl žiūrovų simpatijų ir galimybės pasirodyti finale. Komisijos kėdę užėmusi Dovilė Filmanavičiūtė neslepia, kad pusfinalis – paskutinis jos pasirodymas šou: „Finale nepasimatysim“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Su projekto komanda sutarėm, kad finalą aš praleisiu, niekaip filmavimo datos patogiai nesusidėliojo dėl Prezidento rinkimų. Vytenis juokdamasis mane išlydėjo žodžiais „tai iki finalo“ – vaikinai niekaip nenorėjo patikėti, kad mano uraganas finalui bus truputį pristabdytas.

Vis dėlto, šiandien jau esu tikra – ne, Vyteni, finale nepasimatysim labai jautriai visi mane išlydėjo – ir komanda, ir žiūrovai studijoje. Dėl to esu labai sujaudinta ir visų jau ilgiuosi“, – atskleidė motinystei besiruošianti atlikėja.

Su projekto komisijos kėde Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep atsisveikino itin jautriai – atlikdama kūrinį savo greitai gimsiančiam vaikeliui.

„Tą lopšinę parašiau Viltės Sabalienės pasakai „Sapniukas Liukas ir sidabro kabliukas” prieš gerus metus. Atlikau ją porą kartų gyvai ir padėjau į stalčių. Kai nuėjau į studiją jos įrašyti, jau laukiausi. Visiškai kitomis ausimis ir akimis viskas vyko. Labai įdomus jausmas“, – atskleidė žinoma moteris.

„Lopšinę atlikti buvo dar sudėtingiau emociškai. Ir turiu jau kam ją niūniuoti, ir tas atsisveikinimo momentas kažkoks man buvo sureikšmintas. Juk niekur neprapuolu! Tačiau štai toks jausmas. Kito gyvenimo etapo. Aš iki finalo ir aš po finalo. Šeštadienį ekrane mane žiūrovai matys dar su pilvu, bet nebūtinai jį dar turėsiu realybėje“, – šypsojosi būsima mama.

Nors savo paskutiniuosius balus Dovilė jau išdalijo, atskleisti, kuris duetas jai labiausiai patinka – nepanoro. „Jei įvardinčiau savo favoritus finale, būčiau nesąžininga likusių atžvilgiu. Mes tam projekte ne šiaip ateinam, pasėdim, liežuviu pamalam ir išeinam.

Tarpusavio santykiai su visais labai šilti, visų jausmai mums labai svarbūs. Žinoma, būčiau nesąžininga, jei slėpčiau, kad kelios poros itin ryškiai žiba ir išsiskiria kontekste. Bet tai mato ir žiūrovai. Juk tų porų rezultatai, visuotinis palaikymas kalba patys už save“, – teigė ji.

Pastaraisiais metais Dovilė – dažnas svečias LRT televizijos eteryje. Ji taip pat buvo ir šeimyninių duetų konkurso „Du balsai – viena širdis“ komisijos narė. „Visiškai objektyviai, nesivadovaujant mano emocijoms, kurių dažniausiai turiu per akis, – abu projektai buvo žiūrimiausi projektai Lietuvoje. Tai ne aš sugalvojau – tokie oficialūs žiūrimumo rodikliai. Nesu didelė žinovė, televizija man yra tiesiog didžiulė laimė ir pramoga dėl joje sutinkamų žmonių, dėl galimybės atsitraukti nuo kasdienybės.

Tačiau man aiškus vienas dalykas: žmonės mūsų projektus žiūri todėl, kad pasiilgo šilumos, šviesos, tikrumo. Šeima, muzika, bendrystė yra kertinės mūsų vertybės. Dėl to ta sėkmė tokia nesumeluota. Man gera, jei kažką tai įkvepia dažniau atsigręžti į artimiausius, leisti laiką kartu. Sakiau tai projektų pradžioje, dar tik vildamasi, o dabar esu tikra – vyksta švelnumo revoliucija. Gera būti to dalimi“, – atskleidė D. Filmanavičiūtė.