Veidai

2019.05.22 15:01

Monique apie dvejus metus kentėtas patyčias: buvo nuspręsta su manimi tiesiog nesikalbėti

LRT.lt2019.05.22 15:01

Jei reikėtų papasakoti šiuolaikinę Pelenės istoriją, jos heroje drąsiai galėtų tapti Monika Pundziūtė. Paprasta provincijos mergaitė, pati susiradusi muzikos mokyklą ir pareiškusi mamai, kad dabar ši turės mokėti už mokslus, galiausiai tapo dainininke Monique.

Vos 21-erių atlikėja jau tituluojama viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių, kurios pasirodymai papuošia svarbiausius šalies pramogų pasaulio renginius, kūriniai sukasi radijo stočių topuose, o koncertuose būriai gerbėjų kartu traukia dainas. Pokalbis su Monique – šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ (19.30 val.).

„Noriu visa širdimi ir siela tikėti, kad į mano koncertą atėję žmonės dainose išgirsta tai, apie ką patys galvoja, tačiau garsiai nekalba. Kiekvienoje dainoje pasakoju savo išgyvenimus ir tos žinutės mano dainose pasiekia žmones“, – džiaugiasi Monique.

Sunku patikėti, tačiau gyvenime ji visai kitokia, nei scenoje – gana uždara, mėgstanti labiau klausytis kitų nei pati kalbėti, savo nuomonę išsakanti tik tuomet, kai kas nors paklausia, ir visiškai nesiekianti dėmesio.

Todėl ir duodama interviu žiniasklaidai M. Pundziūtė dažniausiai kalba apie kūrybą ar pasiruošimą koncertams. Tačiau šį vakarą, pirmą kartą sėdusi prieš gyvenimo būdo laidos kameras, ji atskleis savo kelio į viršūnę istoriją ir papasakos apie pragarą, kurį patyrė dar būdama visai jauna.

„Iki šiol man labai skaudu tai prisiminti, – lėtai rinkdama žodžius LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams kalbėjo Monique. – Vieną dieną atėjau į mokyklą ir sužinojau, kad buvo nuspręsta su manimi nekalbėti. Tiesiog buvo taip įsakyta visai mokyklai. Nuo to viskas ir prasidėjo – mane visi boikotavo, o jeigu šnekėdavosi, tai tikrai ne apie smagius dalykus.“

Patyčios truko dvejus metus ir baigėsi tik tuomet, kai Širvintose augusi mergina nusprendė išvažiuoti į sostinę mokytis dainavimo.

„Nemoku ilgai pykti, todėl ir ant šių žmonių dabar pykčio nelaikau. Tačiau tai, ką patyriau, tapo didžiule gyvenimo pamoka. Šių išgyvenimų dėka užsiauginau storą odą ir išmokau atsirinkti, kas yra kas.

Išvažiavus mokytis į Vilnių buvo daug galimybių paslysti. Vienu metu tiek džiaugiausi atrasta nauja laisve, kad buvau beišklystanti iš tiesaus kelio. Tačiau praeities pamokos padėjo susivokti“, – sakė dainininkė.

Visas pokalbis su Monique apie patyčias, pagundas ir paklydimus – jau šį vakarą, 19.30 val. laidoje „Gyvenimas“ per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT. Vedėjas Edvardas Žičkus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.