Naujienų srautas

Veidai2019.05.22 09:48

Grupės „MaNNazz“ koncertui besiruošianti vokalistė: norėjau bent jau atrodyti išskirtinai

LRT.lt 2019.05.22 09:48

Birželio 5 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčia prisipildys atmosferinių muzikos garsų – čia pirmą kartą savo pasirodymą surengs šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos atradimu tapusi grupė „MaNNazz“.

Specialiai šiam koncertui dizainerė Diana Nevedomskytė sukūrė išskirtines šilko sukneles, kuriomis vilkėdama į sceną žengs grupės „MaNNazz“ vokalistė Kamilė Kielaitė-Sienkievič, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šis koncertas ypatingas – ruošiamės jam ne tik repeticijų salėse, bet ir vizualiai. Kadangi birželį bus jau labai šviesu ir apšvietimu žiūrovus bus sudėtinga nustebinti, norėjau bent jau atrodyti išskirtinai. Todėl kreipiausi į savo gerą draugę dizainerę Dianą Nevedomskytę, kuri sukūrė plazdančias plonyčio šilko sukneles.

Koncerto metu ne visada pavyksta įamžinti rūbą, tad pasidarėme fotosesiją. Labai smagu, kad su fotografu Vidu Černiausku bendradarbiaujame jau seniai, tad dirbti su juo labai paprasta, ypač tokiomis karštomis dienomis, kai reikia greito rezultato. Puiku, kad koncertas vyks Šv. Kotrynos bažnyčioje ne tik dėl to, jog tai magiška vieta, bet kartu ir labai geras prieglobstis nuo karščio“, – mintimis dalijosi grupės „MaNNazz“ lyderė K. Kielaitė-Sienkievič.

Pasak D. Nevedomskytės, jos pagrindinis tikslas buvo praturtinti „MaNNazz“ pasirodymą, padėti atlikėjams atsiskleisti ne tik muzikaliai, bet ir vizualiai.

„Aš esu labai didelė grupės „MaNNazz“ gerbėja ir galiu pasakyti, kad man lengva su jais dirbti. Kaip kūrėjai tai yra didelė atsakomybė, bet aš stengiuosi neužgožti jų muzikos, o ją papildyti. Kamilė ir Bogis yra svarbiausi, ir tie rūbai turi būti antrame plane. Stilistika labai minimalistinė, baltiška, lengvo gotiškumo, šiaurietiška, kaip ir jų muzika, labai atspindi mūsų kultūros mentalitetą“, – kalbėjo D. Nevedomskytė.

„Arts Libera International“ organizuojamame koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje grupei „MaNNazz“ talkins klavišininkas Mindaugas Balčiūnas, grojantis kartu su Marijonu Mikutavičiumi, Lilu ir Innomine bei daugeliu kitų garsių Lietuvos atlikėjų, gitaristas Rytis Taraila, grojęs su „Skamp“, „Saulės Kliošu“, „ŽAS“, vienas iš grupės „Makchu Pikchu“ įkūrėjų, taip pat pritariančiosios vokalistės Agnė Šiaulytė ir Monika Austytė.

„Be abejo, visame procese dalyvaus ir mūsų prodiuseris Dominykas Zalieckas – be jo talento nebūtų ir „MaNNazz“ dainų, arba jos būtų visai kitokios, tikrai galiu jį vadinti muzikos bendraautoriumi arba tiesiog garsų genijumi. Taip pat turėsime labai talentingų svečių: pianistą Rytą Lingę, violončelininkę Eleną Daunytę bei gospel chorą, kuriam vadovauja Kristina Žaldokaitė“, – apie artėjantį koncertą pasakojo K. Kielaitė-Sienkievič.

Dizainerės D. Nevedomskytės specialiai grupei „MaNNazz“ kurtus drabužius galite įvertinti nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą