Naujienų srautas

Veidai2019.05.19 22:12

Vilniaus oro uoste sutiktas iš Izraelio grįžęs Jurijus: planuoja kurti naują muziką ir koncertuoti

Sekmadienio vakarą Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas, kuriuo po dviejų savaičių, praleistų Izraelyje, sugrįžo visa šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ delegacija. Šaliai atstovavęs ir vos vieno balo skirtumu į finalą nepatekęs Jurijus sutiktas itin šiltai – su plojimais ir sveikinimais.

Lietuvos delegacijos kelionė namo prasidėjo sekmadienio rytą, tačiau užtruko iki vėlaus vakaro. Jurijus ir jo komanda iš Tel Avivo pirmiausiai skrido į Kijevą, o iš jo – į Vilnių. Kijevo oro uoste jis sutiko gerbėjų iš Lietuvos, su jais pabendravo ir nusifotografavo.

Nors praėjusį ketvirtadienį vykusiame „Eurovizijos“ pusfinalyje Jurijus liko už geriausiųjų dešimtuko ribos, Vilniuje vis tiek buvo sutiktas plojimais ir sveikinimais, dovanomis. Su itin stipriais varžovais pusfinalyje susirungusiam Lietuvos atstovui iki finalo pritrūko vos vieno taško.

Vilniaus oro uoste Jurijų pasitiko būrys žiniasklaidos atstovų. Pro oro uosto atvykimų duris Jurijus žengė iškelta galva – jau anksčiau sakė, kad atidavė visas jėgas ir neturi, dėl ko gailėtis. Tą patį susirinkusiems jis kartojo ir šiandien.

„Esu labai patenkintas visos komandos darbu ir pačiu savimi. Bet niekas iš tikrųjų nežino, ko reikia „Eurovizijai“, tai labai sunkus klausimas“, – sakė Jurijus.

Portalui LRT.lt dainininkas sakė, kad pagaliau grįžti namo – ilgai laukta ir smagi akimirka. Grįžęs namo jis pirmiausiai planuoja gerai išsimiegoti – Tel Avive miego per intensyvų darbą išties pritrūko. Taip pat atlikėjas planuoja aplankyti didžiausią savo palaikytoją – mamą.

Jurijus tikino, kad apie jį dar tikrai išgirsime. Būdamas Izraelyje jis išleido Lietuvoje ilgai kurtą pirmąjį solinį albumą ir dabar jau planuoja koncertus, ketina kurti naują muziką.

Jis atskleidė tikrai nesigailintis to, kad dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurse, nes ši patirtis jam davė pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. „Gaunu labai daug gerbėjų žinučių, daug jų yra iš užsieniečių. Tas dėmesys tikrai malonus“, – sakė Jurijus ir džiaugėsi gerokai paaugusiu sekėjų skaičiumi socialinėje erdvėje.

Pabendravęs su žiniasklaida, Jurijus atliko ir jau Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“ tradicija tapusį veiksmą – pasirašė ant eurovizininkų talismanu tapusios Vyčio vėliavos. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi