Veidai

2019.05.18 18:36

Jurijaus laisvalaikį Tel Avive praskaidrino vakaras su garsia izraeliete: ji – ideali moteris

Ramūnas Zilnys, Specialiai LRT.lt iš Tel Avivo2019.05.18 18:36

Į šeštadienį vyksiantį „Eurovizijos“ finalą nepatekęs Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko į Lietuvą sugrįš sekmadienį. Iki tol Tel Avive jis gali mėgautis laisvalaikiu.

Po nesėkmingo „Eurovizijos“ pusfinalio, kuriame nepavyko išplėšti kelialapio į finalą, dainininkas ilgai nevakarojo – grįžęs į viešbutį nuėjo miegoti, prieš tai padėkojęs visai komandai ir pasakęs, kad šis rezultatas nesugriaus jo noro toliau kurti ir dainuoti.

Penktadienį jis praleido Tel Avivo paplūdimyje, netrukus jau dalijosi savo įdegio nuotraukomis internete, o vakare turėjo galimybę pasidžiaugti nauja pažintimi su Izraelyje garsia moterimi.

Dainininkas nuvyko vakarienės su Orin Julie – Izraelio garsenybe, kurią šioje šalyje dažnai rodo televizija.

Buvusi Izraelio kariškė yra modelis, socialinius tinklus sprogdina seksualiomis nuotraukomis, kurioms dažniausiai pozuoja su ginklais.

Izraelio kariuomenės sekso simboliu dažnai vadinama moteris pati save internete pristato „šautuvų karalienės“ pravarde.

„Turime bendrą pažįstamą lietuvę, kuri pasiūlė susisiekti ir pabendrauti. Mano džiaugsmui, Orin sutiko.

Pavakarieniavome kartu – viename jos mėgstamų restoranų. Ji čia – tokia garsi ir mylima, kad net už vakarienę mokėti nereikia“, – juokėsi Jurijus.

Iš susitikimo grįžęs dainininkas prisipažino, kad pasijuto įkvėptas. Lietuvos atlikėjas neslepia savo aistros ginklams ir karybai, grįžęs į Vilnių ketina stoti į šaulius, kiekvieną mėnesį lankosi šaudykloje.

Būtent ši jo aistra ir sudomino Izraelio garsenybę, panorusią praleisti vakarą kartu.

Savo įspūdžiais po vakarienės dainininkas pasidalijo ir internete.

„Tai – karalienė! Negaliu patikėti, kad sutikau ją Tel Avive. Kažkas manęs paklausė, kokia yra ideali moteris? Ji – ideali. Nuostabi, stipri moteris su daugybe ginklų. Ir ji – mieliausias žmogus, kokį sutikau Tel Avive“, - parašė Jurijus.

Tiesa, jo žinutė socialiniame tinkle „Instagram“ jau sulaukė ir pasipiktinimo – paskyrą užplūdo palestiniečių, kuriems O. Julie yra blogio simbolis, prakeiksmai.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.