Veidai

2019.05.17 13:28

Gimtadienį švenčiantis Audrius Giržadas: nesigailiu nei „Eurovizijų“, nei savo metų

Gertrūda Stripeikytė, LRT.lt2019.05.17 13:28

Ilgametis Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas, LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas gegužės 17 dieną švenčia 55-ąjį gimtadienį. Jį jis sutiko Izraelyje, Tel Avive iš karto nuskambėjus antrajam konkurso pusfinaliui. Prodiuseris sako, kad neturi ko gailėtis ir pasidalino palinkėjimais sau.

Penktadienį gimtadienį švenčiantis A. Giržadas portalui LRT.lt sako jau nepamenantis, kiek sykių gimimo dieną sutiko būtent „Eurovizijoje“.

„Tai gali būti 3 ar 4 kartas. Reikėtų pažiūrėti visas datas nuo pirmojo karto, kai dalyvavome su „InCulto“, – sako 2010-aisiais darbą Lietuvos „Eurovizijos“ delegacijoje pradėjęs A. Giržadas.

Nors ketvirtadienį po antrojo pusfinalio Lietuvos atstovas Jurijus į „Eurovizijos“ finalą nepateko, ir delegacijos nariai, ir jos vadovas A. Giržadas jaučiasi atidavę visas pastangas ir neturi, ko liūdėti.

„Ką čia bepridursi. Galiu pasakyti nebent tai, ką jau sakiau kitiems socialinėje erdvėje – nesigailiu nei „Eurovizijų“, nei savo metų“, – sako A. Giržadas.

Gražią sukaktį jis planuoja šįvakar atšvęsti kartu su kitais Tel Avive esančiais eurovizininkais. „Sau palinkėčiau dar ilgai džiaugtis man brangių žmonių draugija“, – šypsosi prodiuseris.

A. Giržadas televizijoje dirba jau 39-nerius metus, per kuriuos išbandė daugybę skirtingų profesijų – buvo muzikos redakcijos administratoriumi, radijo diktoriumi, radijo ir televizijos laidų vedėju, direktoriumi.

Vėliau tapo LRT vyriausiuoju prodiuseriu, Lietuvos „Eurovizijos“ delegacijos vadovu, o neseniai tapo ir interaktyvios tiesioginės viktorinos „Prototo“ vedėju.

Audrius Giržadas apie augintinį Zipą: specialiai pasirinkau patį didžiausią „flegmą“
Rosita Čivilytė ir Audrius Giržadas atlieka dainą „Killing Me Softly With His Song“
Rosita Čivilytė ir Audrius Giržadas atlieka Frank Sinatra kūrinį „My Way“

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.