Veidai

2019.05.17 12:00

Aktorius Willas Smithas tapo džinu ir sudainavo Aladino dainą

LRT.lt 2019.05.17 12:00

Kino gerbėjų pamėgta daina iš originalios 1992-ųjų metų animacinės juostos „Aladinas“ įgauna daugiau pompastikos ir detalių netrukus kinuose pasirodysiančiame vaidybiniame filmo perdirbinyje. Jame Holivudo žvaigždė Will Smith, kaip stebuklingas džinas, suteikia tris norus aktoriaus Mena Massoud įkūnijamam Aladinui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Aladino pirmasis noras yra tapti princu, kad galėtų susituokti su gražia princese Džasmina, kurios vaidmenį atlieka scenos pažiba Naomi Scott. Džinas įvykdo norą paversdamas Aladiną princu Ali ir naujasis filmo reklaminis vaizdo įrašas parodo, kokį spektaklį džinas sukuria naujajam princui.

Įraše, kol M. Massound joja ant milžiniško dramblio, W. Smith uždainuoja populiariąją dainą skirtą N. Scott bei jos patikimai tarnaitei Dalijai, kurios vaidmenį atlieka Nasim Pedrad.

Nors animacinės juostos „Aladinas“ gerbėjai iš pradžių skeptiškai vertino W. Smith džino vaidmenyje, kuris atrodė labiau panašus į save, o ne mėlynąjį džiną, kurį originale įgarsino Robin Williams, bet filmo anonsas parodo, kad W. Smith tam tikrose scenose pakeis kūno spalvą.

Aktorius W. Smith neseniai pasidalino savo nuomone apie galutinę filmo versiją:

Režisieriaus Guy Ritchie filmo „Aladinas“ perdirbinyje, vaizdo įraše matomą išgalvotą Agrabaho miestą įkvėpė skirtingi pasaulio kraštai, įskaitant Artimuosius Rytus, Indiją bei Kiniją. Dar įdomiau, jog naujojo filmo scenarijui didžiulį poveikį padarė ne tik originalus 1992-ųjų animacinis filmas, bet ir klasikinis arabų folkloras iš knygos „Tūkstantis ir viena naktis“.