Veidai

2019.05.17 00:50

Jurijus po nesėkmingo „Eurovizijos“ pusfinalio: padariau viską, ką galėjau, nieko nekeisčiau

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2019.05.17 00:50

Ketvirtadienį Tel Avivo parodų centre baigiantis antrajam „Eurovizijos“ pusfinaliui, Lietuvos pavadinimas nenuskambėjo tarp dešimties šalių, kurios pateko į finalą.

Jurijaus Veklenko atliekama daina „Run With The Lions“ savo kelią „Eurovizijoje“ baigė, tačiau atlikėjas į šią žinią reagavo ramiai.

„Padariau viską, ką galėjau. Ar ką nors keisčiau, jei galėčiau atsukti laiką atgal? Tikrai ne. Ar dar norėčiau grįžti į „Euroviziją“? Jei atsiras tinkama daina – galbūt“, – kalbėjo dainininkas.

Jis prisipažino, kad yra nusiminęs, nes tikėjosi patekti į finalą. Grįžęs į viešbutį Lietuvos žiniasklaidos atstovams Jurijus sakė, kad džiaugiasi pakliuvęs į didžiąją sceną.

„Eurovizija“ yra žaidimas, niekada nežinosi, ko jai reikia. Eidamas čia puikiai žinojau, kur einu. Bet esu patenkintas, kad atėjau iki didžiosios scenos, mano balsas, kojos ir rankos nesudrebėjo. Pasirodžiai taip, kad pačiam negėda“, – kalbėjo jis.

„Bet yra kaip yra. Ko pritrūko? Tikrai nežinau. Pasirodymu likau patenkintas, sudainuoti pavyko, vaizdas buvo geras.

Ar nustebino kai kurios šalys, kurios pateko į finalą? Visi atlikėjai, kurie pateko, yra verti. Daug kas kalbėjo, kad šis pusfinalis – labai stiprus, tai yra tiesa“, – sakė atlikėjas.

Bendraudamas su žurnalistais Lietuvos atstovas šypsojosi ir sakė, kad apie jį dar tikrai išgirsime. Nesėkmė konkurse tikrai nesugadino meilės muzikai ir kūrybai.

Likusias dvi dienas Tel Avive, kai tikėjosi ruoštis finale ir jame dalyvauti, dainininkas ketina praleisti ramiai, sportuoti.

„Ką veiksiu šiandien? Grįšiu į viešbučio kambarį ir skaitysiu draugų žinutes. Galbūt su kitais delegacijos nariais pakelsime taurę vyno“, – sakė J. Veklenko.

Ką pirmiausia veiks, sekmadienio vakarą grįžęs į Lietuvą?

„Pirmiausia važiuosiu pas mamą – pavalgyti skanaus maisto. Taip, jau pasiilgau Lietuvos“, – sakė kelionę „Eurovizijoje“ baigęs Lietuvos atstovas.

„Eurovizija 2019“. Lietuva. Jurijus – „Run With The Lions“

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt