Veidai

2019.05.16 23:25

Po pasirodymo „Eurovizijos“ pusfinalyje Jurijui – varžovų komplimentai

LRT.lt 2019.05.16 23:25

Lietuva užgniaužusi kvapą net tris minutes stebėjo savo atstovo Jurijaus Veklenko pasirodymą antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Griausmingais plojimais atlikėją pasitiko „žaliajame kambaryje“ jo laukusi Lietuvos delegacija.

Vos tik sugrįžusį po pasirodymo, komanda Jurijų pasitiko plojimais, o varžovai gyrė puikų pasirodymą. Broliukai latviai pasveikino Jurijų su puikiu pasirodymu ir patikino, už jį balsavę.

Jurijus padarė, ką galėjo, tad džiaugiasi savo pasirodymu, yra laimingas, tačiau kol kas stengiasi išlikti ramus ir susikaupęs – dar liko sulaukti balsavimo rezultatų.

„Didinga akimirka buvo visiems, o nulipus nuo scenos lakstė šiurpai, – sakė pritariančioji Jurijaus vokalistė Algė Matekūnaitė. – Tai buvo geriausias mūsų pasirodymas – atkakliai siekėme savo tikslo ir viską išpildėme taip, kaip tikėjomės."

Atlikėjas scenoje atrodė savimi pasitikintis ir įtaigus, tačiau nuo jo niekas nebepriklauso – viskas šįvakar balsuojančių žiūrovų rankose. Jau visai netrukus sužinosime, ar Jurijui pavyko prisijaukinti sėkmę.