Naujienų srautas

Veidai2019.05.16 19:58

Jurijaus mama Svetlana Veklenko: sūnaus sėkme neabejoju

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio, kuriame pasirodys ir Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko, su vis didesniu jauduliu laukia visa šalis. Tačiau labiausiai šį vakarą jaudinsis atlikėjo mama Svetlana. Sūnaus pasirodymą ji stebės savo namuose Klaipėdoje, su brolio šeima.

„Jis visuomet, dar nuo darželio ar mokyklos laikų, gebėjo valdyti emocijas ir išlikti ramus. Susikaupęs jis ir dabar, tačiau aš vis tiek labai jaudinuosi. Veikiausiai, visos mamos tokios – nesvarbu, kiek tavo sūnui metų, ką jis veikia, visuomet dėl jo jaudiniesi.

Net kai iš Klaipėdos į Vilnių išvyksta, lauki kol parašys, jog sėkmingai pasiekė tikslą, jau nekalbu apie tai, kad į Izraelį Jurijus išvyko su tokia misija – atstovauti savo šaliai“, – portalui LRT.lt sako S. Veklenko.

Nuo tada, kai gegužės 5-ąją Jurijus iškeliavo į Tel Avivą, kur intensyviai ruošiasi konkursui, repetuoja, S. Veklenko kasdien per LRT TELEVIZIJĄ žiūri „Eurovizijos“ dienoraščius, o kai tik turi laiko, Jurijus būtinai parašo mamai.

„Stebėdama „Eurovizijos“ dienoraščius matau, kad jis mėgaujasi tuo, ką daro, yra nusiteikęs labai optimistiškai, dažnai šypsosi, yra žvalus, laimingas, tad esu trigubai laiminga. Juk kai vaikas laimingas, ir mama laiminga“, – šypsosi S. Veklenko.

Ji sūnaus sėkme neabejoja, nors pripažįsta, kad antrąjame pusfinalyje laukia kur kas aršesnė kova.

„Žiūrėjau pirmąjį pusfinalį, tačiau nepasakyčiau, kad kas nors mane labai labai sužavėjo. Galbūt į akį kritos Slovėnijos ar Čekijos atstovai, tačiau ryškių favoritų nepamačiau.

Kiek mačiau antrojo pusfinalio dalyvių, pasirodė, kad kova bus įtemptesnė, yra nemažai stiprių pasirodymų, tad patekti į finalą gali būti sudėtingiau. Tačiau sūnus nusiteikęs optimistiškai, o aš jo sėkme neabejoju“, – patikina S. Veklenko.

Atlikėjas pasakojo, kad per pasirodymą turės mamos padovanotą dramblio statulėlę. „Ką ji reiškia, neatskleisiu, tačiau jį įteikdama mama man pakuždėjo šį tą į ausį, tad būtinai ją pasiimsiu kartu. Tikiuosi, tai atneš man sėkmę“, – dar prieš išvykdamas sakė Jurijus.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą