Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Katinas iš Australijos buvo rastas Šiaurės Airijoje

Apie gyvūnų keliones žinoma ne viena istorija. Į Šiaurės Airiją atklydusio katino šeimininkus gyvūną globojančios prieglaudos darbuotojai surado net Australijoje.

Apie gyvūnų keliones žinoma ne viena istorija. Į Šiaurės Airiją atklydusio katino šeimininkus gyvūną globojančios prieglaudos darbuotojai surado net Australijoje.

Kačių globos centro darbuotojai sulaukė skambučio – skambino sujaudinti gyventojai, kurie savo kiemelyje rado labai blogos būklės klajūną. Atskubėję labdaros fondo darbuotojai netruko įsitikinti – ne gyvūnas, o vieni kaulai, katinui – 15 metų. Bet po blogos žinios sekė gera – jo ausytėje – mikroschema, bet įtaisyta net Australijoje, už 17 tūkstančių kilometrų.

„Per savo draugus visoje Jungtinėje Karalystėje pasiekėme Australiją, žinia buvo išspausdinta laikraštyje. Ir kai šeima ryte atvertė „Daily Telegraph“, jų nuostabai ir siaubui iš laikraščio puslapio žvelgė jų katinas. Tą patį rytą jie mums parašė elektroniniu paštu. Reikėjo šiek tiek laiko, kad patikrintume. Taip, tai jų katinas“, – pasakoja Kačių globos centro darbuotoja Gillian McMullen.

Taip pat paaiškėjo, kad katinas ne pats sau atvyko į Šiaurės Airiją. Kartu su šeimininkais jis svečiavosi Londone, o kaip atsidūrė Šiaurės Airijoje, žino tik ji pats. Nors klajūno sveikata ne kokia, sutrikę inkstai, bet globėjai tikisi, kad jis greitai galės išvysti tikruosius šeimininkus. Bet svarbiausia – juo pasirūpinta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi