Veidai

2019.05.16 13:59

Pasirodymo dieną Jurijus susitiko su „Draugystė veža“ dalyviais: dabar jaučiuosi dar tvirčiau

Gertrūda Stripeikytė, Specialiai LRT.lt iš Tel Avivo2019.05.16 13:59

Ketvirtadienį Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovaujantis Jurijus pasirodys antrajame pusfinalyje. Ryte pristatęs naująjį savo albumą, popiet jis sulaukė svečių – palinkėti dainininkui sėkmės į viešbutį atvyko projekto „Draugystė veža“ dalyviai, kurie jam įteikė dovaną ir jau vadino nugalėtoju.

Jurijus ir „Draugystė veža“ dalyviai susitiko viešbutyje, kuriame gyvena visa Lietuvos delegacija. Susitikimo metu Jurijus atrodė nusiteikęs linksmai, kartu pozavo nuotraukoms, su svečiais užmezgė šiltą pokalbį, visus šiltai apkabino ir padėkojo už apsilankymą.

Jurijaus palaikyti atvykę lietuviai jam linkėjo sėkmės, klausinėjo apie dalyvavimą konkurse, jo savijautą. Paklaustas, ar tiki draugystės galia, Jurijus sako, kad ji jam reiškia daug. „Tada, kai palaikome vieni kitus, pasaulis tampa daug gražesnis“, – sakė jis.

„Draugystė veža“ nariai Jurijui sakė, kad jiems jis – jau laimėtojas. Jie norėjo mintimis jam perduoti ramybę, tikėjimą, bet įteikė ir apčiuopiamą dovaną – šaukštelį su liūtu, vilkinčiu juodais marškinėliais.

„Dabar, kai išgirdau šiuos žodžius, jaučiuosi žymiai tvirčiau“, – sujaudintas gražių palinkėjimų ir dovanos sakė Jurijus. Papozavę nuotraukoms, Jurijus su svečiais dar trumpai pasišnekučiavo, tačiau netrukus turėjo išvykti į „Eurovizijos“ areną – jo laukia repeticijos ir pasiruošimas vakarui.

Projekto „Draugystė veža“ keliautojai į Izraelį atskrido pirmadienį. „Nuo pat pradžios viskas įspūdinga, kai kam tai buvo pirma kelionė. Patinka viskas – šalis, klimato pasikeitimas, svajonės išsipildymas. „Eurovizija“ tiek metų stebėta per televiziją, o pagaliau pamatysime gyvai. Matėme Jeruzalę, Negyvąją jūrą. Tikrai daug apkeliavome“, – portalui LRT.lt pasakojo projekto dalyvė Rūta Kupčinskaitė.

Ji su vyru ir kitais „Draugystė veža“ dalyviais „Euroviziją“ šįvakar gyvai stebės arenoje. 

Keliautojai negailėjo komplimentų Jurijaus balsui ir charizmai bei linkėjo visiokeriopos sėkmės. „Labai laukiame ir tikimės, kad Jurijus pateks į finalą, kad gerai sudainuos, nesijaudins. Tikimės, kad viskas bus gerai. Palaikome jį visa širdimi nuo pat pirmos žinutės. Jurijui linkiu nesijaudinti, gerai padainuoti ir nesvarbu, kurią vietą jis užims, jis jau yra nugalėtojas. Mes juo didžiuojamės“, – sakė R. Kupčinskaitė.

Jurijus ketvirtadienio vakarą antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys 12 numeriu.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt