Veidai

2019.05.15 19:18

Jurijus po pirmosios generalinės repeticijos: džiaugiuosi, kad mano konkurentai tokie stiprūs

Trečiadienio pavakarę įvyko pirmoji Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Jurijaus generalinė repeticija. Po jos – speciali konferencija Lietuvos žiniasklaidos atstovams, kurioje Jurijus sakė, kad repeticija praėjo sklandžiai, o iki antrosios repeticijos jis stengsis nekalbėti ir saugoti balsą.

„Generalinė repeticija praėjo puikiai, jau net spėjau pažiūrėti ir nufilmuotą medžiagą. Esu labai patenkintas – į visas pastabas buvo atsižvelgta, visos klaidelės buvo ištaisytos. Dabar belieka laukti vakaro ir rytojaus, kai sužinosime, kad patekome į finalą“, – po repeticijos sakė Jurijus.

Po pirmojo pusfinalio nemažai atlikėjų skundėsi, kad save ausinėse girdėjo prastai, tačiau Jurijus portalui LRT.lt sakė, kad garso kokybei neturi priekaištų.

„Esu visiškai patenkintas, vykusiai save girdėjau. Nuo pat pirmos repeticijos garsą galiu tik girti. Pirmas dalykas, kuris man iš karto patiko, buvo garsas. Jeigu nusidainuoju, tai mano paties problemos, kaip ir kitų atlikėjų. Gali atrodyti, kad savęs negirdi, bet iš tikrųjų tai jaudulys“, – tikino jis.

Jis pasakojo, kad vienintelis dalykas, kuris komandai šiandien sukėlė nerimą – bandomasis grimas, kurį paskui teko taisyti. Tačiau ir tai – menka problema, kurios galiausiai pavyko išvengti.

 „Eurovizijos“ užkulisiuose šiandien itin daug triukšmo, bet Jurijus sakė, kad tai jo nevargina. „Repeticijų greitis ir tikslumas man padėjo greičiau susikaupti ir pasiruošti vakarui ir rytojaus dienai“, – šypsodamasis sakė jis ir vakare bei rytoj žadėjo dar labiau pasistengti.

Jurijus atskleidė, kad šiandien stengiasi kaip įmanoma mažiau kalbėti, o prieš antrąją repeticiją per ausines klausysis motyvacinių garso įrašų.

Kalbėdamas apie atmosferą užkulisiuose, Jurijus sakė, kad visi yra draugiški ir malonūs. „Labai gaila, kad šita atmosfera, šis ryšys ateina gerokai vėliau – tik generalinių repeticijų dieną. Visi labai draugiški, nebuvo nei vieno, kuris į mane žiūrėtų su pykčiu ar pagieža, niekas nieko blogo nelinki. Visi malonūs, ir Rusijos atstovas maloniai šypsosi, sveikina. Net pavydėjo mano didelio plakato prie persirengimo kambario“, – juokavo Jurijus.

Antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis šiais metais įvardijamas kaip stipresnis už pirmąjį, bet Jurijus sakė apie tai negalvojantis.

„Jei bėgsi su greitesniais už save, tavo laikas visuomet bus prastesnis, bet labiau stengsiesi, nei bėgdamas su silpnesniais už save. Džiaugiuosi, kad konkurentai yra stiprūs. Tikrai nenuvertinu pirmojo pusfinalio dalyvių, nes jie visi man patiko. Nepamirškime, kad kai kurie atlikėjai perėjo per pragarą atrankų metu. Kiekvienas atlikėjas jau nupelno nugalėtojo titulo“, – sakė Jurijus.

Vakare jo laukia dar viena generalinė repeticija, kurią stebės konkurse dalyvaujančių šalių komisijos. Jos skirs savo balus, kurie rytoj bus sumuojami su žiūrovų balsais. Taip paaiškės, kurie 10 dalyvių pateks į konkurso finalą.