Veidai

2019.05.22 20:40

Vaidai Genytei vaikystės televizija kelia nostalgiją: pamatykite jos mėgstamiausią laidą

archyviniai 1992 m. ir 1993 m. įrašai
Audinga Satkūnaitė, LRT.lt2019.05.22 20:40

Daugelio atmintyje dainininkė Vaida Genytė iki šiol išlikusi kaip skardžiabalsė mergaitė, traukianti „Čiunga čianga“ ar „Sparnuotąsias sūpynes“ per LRT TELEVIZIJOS rodytą konkursą „Dainų dainelė“. „Man ši televizija kelia daug nostalgiškų jausmų ir prisiminimų“, – sako ji.

V. Genytė savo pasirodymų įrašų iš legendinio vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė“ neturi. Be to, jos tikinimu, yra išlikęs tik vienas, kur ji 1980 metais atlieka dainą „Čiunga čianga“. Dainininkė patikino, kad specialiai įrašo niekada nežiūri, nebent jis atsitiktinai už akių užkliūna socialiniuose tinkluose.

„Kai žiūriu į save mažą, matau savo vaiką. Mano sūnus, kai buvo mano amžiaus, kai aš dainavau „Dainų dainelėje“, atrodė labai panašiai. Taigi į save mažą žiūriu per sūnų“, – atviravo V. Genytė.

„Labanakt vaikučiams“: dėdės Miego dainelė ir Kalėdinė pasaka

Ji su LRT televizijos koridoriais ir slapčiausiais kampeliais susipažino dar būdama šešerių. Dainininkė sako, kad būtent ši televizija turi savo aurą ir kvapą.

„Atrodo, ateini ir pajunti tą kvapą, kuris susimaišęs su grimo, kavos kvapais. Labai sunku jį apsakyti žodžiais“, – portalui LRT.lt sakė V. Genytė.

Anot jos, vaikystės televizija buvo visai kitokia, o didžiausią nostalgiją ji jaučianti laidai vaikams „Labanakt, vaikučiai“, kurios šiandien eteryje jau nebėra, tačiau buvo laikas, kai ji buvo tiesiog nepakeičiama.

Ji pirmą kartą buvo parodyta prieš daugiau nei 40 metų ir transliuota kelis dešimtmečius. 2015-aisiais laida buvo atkurta ir pavadinta „Labanaktuku“. 

„Labanakt vaikučiams“: mįslė pingvinams ir mažiesiems klausytojams

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt