Naujienų srautas

Veidai2019.05.14 22:07

Jurijus pirmąjį „Eurovizijos“pusfinalį stebėjo atokiau nuo šurmulio: įvardijo savo favoritus

Vėlų antradienio vakarą visų „Eurovizijos“ gerbėjų akys įsmeigtos į televizorių ekranus – prasidėjo pirmasis konkurso pusfinalis. Jį Lietuvos atstovas Jurijus su visa delegacija stebėjo atokiau nuo veiksmo. Nors turėjo galimybę pusfinalį žiūrėti gyvai arenoje, komanda nusprendė likti viešbutyje.

Jurijus ir jo pritariančiosios vokalistės su nekantrumu laukia ketvirtadienio. Jau visai netrukus ateis jų eilė dainą „Run With The Lions“ pristatyti visai Europai ir už jos ribų.

Tačiau iki lemtingojo pasirodymo Jurijus dar turi galimybę išvysti ir savo varžovus, kurie antradienį rungiasi pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Nors visai Lietuvos delegacijai buvo suteikta proga pirmąjį pusfinalį stebėti arenoje kartu su žiūrovais, galiausiai nuspręsta likti viešbutyje.

Visą antradienį lietuviai praleido ekskursijoje prie Negyvosios jūros, po kurios buvo išvargę. Todėl stebėti pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį Jurijus ir jo komanda susirinko vienuoliktame viešbučio aukšte įsikūrusioje terasoje, iš kurios atsiveria miesto vaizdai.

Čia specialiai ant vienos iš sienų įrengtas didelis ekranas, pastatyti minkštasuoliai ir kėdės. Kadangi šiame viešbutyje Lietuvos delegacija leidžia jau antrąją savaitę, stebėdami pirmąjį pusfinalį jaučiasi kaip namie, galėjo atsipalaiduoti ir pasimėgauti reginiu.

Po visų pasirodymų Lietuvos delegacijos nariai sutiko pasidalinti savo įspūdžiais. Jurijaus pritariančiajai vokalistei Bertai Timinskaitei labiausiai įsiminė keli pasirodymai.

„Gruzijos dainos gal šiaip neklausyčiau, bet nustebino jo vokaliniai sugebėjimai. Taip pat patiko Belgijos atstovo pasirodymas, bet atrodo, kad atlikėjas susidūrė su vokaliniais nesklandumais. Vienareikšmiškai pusfinalio favoritais tampa Čekijos atstovai“, – portalui LRT.lt sakė ji.

Kitos Jurijaus pritariančiosios vokalistės taip pat kaip savo favoritus įvardijo Čekijos grupę „Lake Malawi“, o iš kitų patikusių pasirodymų – Graikijos, Portugalijos ir Australijos dainos.

Jurijus portalui LRT.lt atskleidė, kad jo favoritai pirmajame pusfinalyje – taip pat čekai. Gerą įspūdį jam paliko ir Estijos atlikėjas.

Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje dalyvauja 17 šalių atstovai – Kipro, Juodkalnijos, Suomijos, Lenkijos, Slovėnijos, Vengrijos, Čekijos, Baltarusijos, Serbijos, Belgijos, Gruzijos, Australijos, Islandijos, Estijos, Portugalijos, Graikijos ir San Marino dainininkai.

Pasibaigus pirmajam pusfinaliui paaiškės, kurie 10 geriausiųjų pateks į konkurso finalą, kuris Tel Avive vyks gegužės 18 dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi