Veidai

2019.05.14 14:29

Gimtadienį švenčia Karina Krysko-Skambinė: prisiminkite ryškiausius atlikėjos pasirodymus

LRT.lt 2019.05.14 14:29

Atlikėja Karina Krysko-Skambinė gegužės 14-ąją švenčia 38-ąjį gimtadienį. Šia džiugia proga – daugybė dainininkės atliktų kūrinių, sužavėjusių klausytojų ir gerbėjų širdis.

Prieš penkiolika metų, su grupe „69 danguje“ išgarsėjusi atlikėja scenoje – jau daugiau nei 15 metų. Gerbėjai ją pirmiausia pažino kaip seksualios merginų grupės narę, nors prieš tai, kai su Egmontu Bžesku įkūrė grupę, ji rengdavo šokio spektaklius.

„Ir scena, ir žinomumas nemažai išmokė. Scena mano gyvenime atsirado todėl, kad vaikystėje buvau beprotiškai nedrąsi, labai kukli. Norėjau ant scenos, kad tapčiau drąsesne, kad nugalėčiau savo baimes, mesčiau sau iššūkius ir atrasčiau naujus dalykus, kurie mane išlaisvina.

O žinomumas užgrūdino, užaugino storą odą ir suteikė nemažai pamokų, padėjusių pasiekti tai, kuo galima džiaugtis šiandien”, – portalui LRT. lt duotame interviu sakė K. Krysko-Skambinė.

Daugiau savo talentų Karina atvėrė pradėjusi dalyvauti įvairiuose televizijos projektuose. Vienas tokių – šokių projektas, po kurio, 2008-aisiais m. su partneriu Sauliumi Skambinu, ji išvyko į pirmą kartą surengtą „Šokių Euroviziją“.

Lietuvai atstovavusi pora puikiai pasirodė ir užėmė ketvirtąją vietą. Netrukus šokių partneriai tapo pora ir gyvenime, susituokė ir susilaukė sūnaus Majaus. 

Jau beveik dešimtmetį Karina kuria vaidmenis spektakliuose ir miuzikluose: „Romeo ir Džiuljeta“, „Grafas Montekristas“, „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ bei kt.

„Žavėjausi A. Cholinos kūryba ir atsargiai pasvajodavau. Pamenu, kartą skaičiau jos interviu ir pagalvojau, kad norėčiau vaidmens jos spektaklyje, tačiau tą mintį paleidau ir primiršau. Po mėnesio mano mintis materializavosi – paskambino prodiuseriai ir pakvietė į atranką.

„Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ – mūsų pirmoji pažintis. Dabar atlieku vaidmenį A. Cholinos šokio spektaklyje „Otelas“. Veikiausiai ta akimirka, dvasios būsena, svajonė, kurią paleidau, pas mane taip sugrįžo, – pasakoja K. Krysko-Skambinė.

Ne viename televizijos projekte dalyvavusi dainininkė sako, kad kiekvienas jų – vis kitokia patirtis, naujos pažintys.

„Žinoma, daugiausiai iššūkių buvo pirmuosiuose projektuose, tačiau su laiku vis geriau supranti, ko reikia televizijai, žinai, kokius kūrinius geriausia rinktis, ir jau turi nemažai vertingų žinių.

Nepaisant to, kiekviena tokia avantiūra – nauja pradžia, kai reikia iš naujo suprasti, ko reikia būtent tam projektui. Kur kas smagiau ant scenos žengti dviese ir kartu galvoti pasirodymus“, – sakė ji.