Naujienų srautas

Veidai2019.05.14 20:08

„Ką po darbo?“ Giedrius Savickas: laiko žmonai lieka mažai

„Šiuo metu lankau tiek būrelių, kad gyvenime tiek nelankydavau“, – sako LRT TELEVIZIJOS projektų vedėjas Giedrius Savickas. Tačiau daugybę pomėgių turintis aktorius prisipažįsta – mėgsta ir pabimbinėti, ir kompiuteriu pažaisti, o žmonai laiko lieka mažai.

„Visas laikas po darbo yra laisvas. Bet kai po darbo yra darbas, tai taip ir išeina – mažai. Visą laiką norėtųsi daugiau“, – sako G. Savickas.

Tačiau aktorius tikina laisvo laiko „pasidarantis“ ir pats – jis mėgsta ir pagulėti, ir pabimbinėti. Po darbo klauso muzikos, skaito knygas, žaidžia kompiuterinius ar stalo žaidimus, būna su žmona, kuriai laiko lieka nedaug.

„Kažkiek pabūname kartu. Yra tikrai daug išvykų, projektų kitose šalyse, gastrolių, tai laiko žmonai lieka mažai“, – prisipažįsta žinomas Lietuvos aktorius.

Taip pat G. Savickas mėgsta žaisti badmintoną, buriuoti, plaukioti, tad vasarą žada užsiimti šiais hobiais.

„Aš šiuo metu lankau tiek būrelių, kad gyvenime tiek nelankydavau. Vaikystėje nelankydavau. Atsimenu, treneris sakydavo: „ Šiandien treniruotės nebus.“ Sakydavau: „Jėė!“ Bet jeigu dabar sako: „Gal šiandien ne.“ Tai tada sakau: „Kaip ne? Kodėl ne? Noriu ilgiau“, – pasakoja jis.

Plačiau – vaizdo įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi