Veidai

2019.05.14 09:10

Žvilgsnis į Tel Avivo turgų: Jurijui pritariančias vokalistes sužavėjo skonių ir spalvų įvairovė

Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“ Jurijui pritariančias vokalistes, apsilankiusias Tel Avivo turguje, užbūrė įvairūs kvapai, skoniai ir spalvos, o labiausiai sužavėjo pardavėjų paslaugumas.

Lankantis Tel Avive nuobodžiauti neteks. Miesto lankytojus žavi istorinė Jaffos pakrantė, saulėti paplūdimiai, jaukios lauko kavinės, kultūriniai objektai. Tačiau norintys unikalios patirties apsilanko ir Tel Avivo centre esančiame turguje.

Jame – stalai, nukloti įvairiaspalviais kvepiančiais prieskonių kalnais, vietiniais saldumynais, suvenyrais, drabužiais, vaisiais ir daržovėmis, egzotiškais riešutais ir džiovintais vaisiais.

Čia apsilankė ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ nariai. Šaliai atstovaujančio dainininko Jurijaus pritariančiosios vokalistės Silvija Pankūnaitė, Eglė Gadeikytė, Algė Matekūnaitė, Justina Budaitė ir Berta Timinskaitė turguje žvalgėsi lauktuvių artimiesiems ir draugams.

„Čia viską siūlo ir duoda į rankas paragauti. Ragavome falafelių, pardavėjas sakė, kad čia Izraelio dovanos Lietuvai. Nesame pratusios, kad viską taip dosniai siūlytų“, – portalui LRT.lt sakė B. Timinskaitė.

Visos pritariančiosios vokalistės turguje sakė įsigijusios kažką, kas grįžus namo į Lietuvą primintų Izraelį. Labiausiai visos norėjo įsigyti prieskonių, kurie stebina įvairove ir kvapais. Vienas prieskonių prekiautojas lietuves pasitiko itin svetingai – davė viską uostyti ir ragauti.

Maloniai pasitiko ir kiti turgaus darbuotojai – pamatę akreditacijas, kurias nešiotis turi visi delegacijos nariai, linkėjo sėkmės „Eurovizijoje“, klausė, iš kur merginos atvažiavo, domėjosi Lietuva.

„Čia gyvenimas verda. Nepalyginsi su tuo, kai ateini pas mus Lietuvoje į turgų. Čia aplinka jauki. Buvome atėję į šį turgų ir tada, kai jis jau nedirbo. Atrodė tuščia ir apleista. Bet darbo dienomis jis atgyja, prisipildo spalvų ir skonių“, – įspūdžiais dalijosi S. Pankūnaitė.

Portalui LRT.lt Jurijui pritariančios vokalistės taip pat pasakojo, kad prieš artėjantį ketvirtadienio pasirodymą ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos nesijaudina. Antradienį visos Lietuvos delegacijos laukia kelionė prie Negyvosios jūros, o trečiadienį – generalinė pasirodymo repeticija arenoje.

Daugiau apie apsilankymą Tel Avivo turguje – vaizdo įraše.