Naujienų srautas

Veidai2019.05.13 15:38

Ypatingu pasirodymu Nerijus Juška vainikavo savo baleto mokyklos sezoną

LRT.lt 2019.05.13 15:38

Į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą iškilmingai paminėti Nerijaus Juškos baleto ir šokio mokyklos sezono pabaigos rinkosi ne tik auklėtiniai bei jų tėveliai, bet ir pramogų pasaulio bei kultūros atstovai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Trijų dalių spektaklis – koncertas „Stichijos“ sulaukė ypač gausių aplodismentų. Jaunųjų baleto mylėtojų pasirodymai Vilniuje ir Kaune šįmet sutampa su svarbiomis pavasario šventėmis.

 „Vilniuje šokis simboliškai buvo dovanojamams mamytėms, o Kaune bus skirtas tėveliams, minint vaikų gynimo dieną – birželio 1-ąją. Juk tėvams gražiausia dovana ne daiktas, o vaikų pasiekimai, iš širdies atliktas šokis, padovanotas laikas kartu“, – džiaugėsi N. Juška.

Per devynerius baleto mokyklos gyvavimo metus pastatyta daugiau nei dešimt spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose. Juose šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos – taip prisidedama prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

Vakaro dovana susirinkusiems tapo paties primarijaus šokis – Balančino klasikinė variacija.

„Jaučiuosi neapsakomai laimingas, galėdamas lydėti mažųjų princesių pirmuosius žingsnius į didžiąją sceną, o pats kasmet jau tradiciškai pasirodydamas bàigiamąjame koncerte, tarsi ir vėl sugrįžtu į karjeros žydėjimo laiką... Didžiuojuosi mūsų vaikais ir mokytojais, kurių nuoširdaus darbo dėka šiandien galime mėgauti nuostabiu reginiu.  Šią akimirką vis dar „skraidau“ scenoje širdimi!“ – po spektaklio kalbėjo Nerijus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi