Veidai

2019.05.13 10:38

„Eurovizijos“ atidaryme – įspūdingi kostiumai ir pūstos suknelės: kas atrodė ryškiausiai?

LRT.lt 2019.05.13 10:38

Sekmadienio vakarą Tel Avive įvyko „Eurovizijos“ atidarymo ceremonija su oranžiniu kilimu. Tai vieta konkurso dalyviams pademonstruoti ne tik bendravimo su žiniasklaida įgūdžius, bet ir nustebinti stiliumi. Šventėje netrūko pūstų sijonų, blizgučių, prabangos ir ekstravagancijos.

Į „Eurovizijos“ atidarymo ceremoniją buvo pakviesti visi konkurse dalyvaujantys artistai ir jų delegacijos. Renginyje jie žengė ypatingu oranžiniu kilimu, ant kurio stebino vienas už kitą ryškesniu stiliumi.

Pirmoji ant kilimo žengusi Kipro atstovė dainininkė Tamta paliko ryškų įspūdį – vilkėjo trumpą pūstą mėlyną suknelę, avėjo itin aukštus aukštakulnius.

Vienas ryškiausių vakaro įvaizdžių – prancūzo Bilalo Hassanio pasirinktas drabužis. Jis vilkėjo baltą pūstą suknelę su šleifu, puoštą raukiniais ir blizgučiais. Vėliau ilgas suknelės sijonas buvo nusegtas ir prancūzas liko su baltu kelnių kostiumu.

Kaip visuomet neišdildomą įspūdi savo išvaizda ant oranžinio kilimo paliko ir Islandijos atstovai. Jų aprangoje, kaip jau įprasta, netrūko odos, lateksto, diržų, peršviečiamo audinio, spyglių ir grandinių detalių.

Neįprastą apdarą vilkėjo ir pernai metais konkurse sublizgėjusi, antrąją vietą užėmusi ir Kiprui atstovavusi dainininkė Eleni Foureira. Ji buvo apsirengusi tinklo suknelę su aukso detalėmis.

Išskirtinius įvaizdžius demonstravo ir Australijos, Lenkijos, Baltarusijos atstovai. Tačiau nemažai renginio dalyvių rinkosi ir klasikinius, ne tokius išsišokančius derinius.

Lietuvos atstovas Jurijus „Eurovizijos“ atidarymui pasirinko dėvėti tai, kas jam pačiam neįprasta. Kasdien dažniausiai tamsias spalvas dėvintis dainininkas šįkart apsivilko šviesios spalvos kostiumą.

Vakaro akimirkos ir svečių įvaizdžiai – nuotraukų galerijoje: