Naujienų srautas

Veidai2019.05.12 17:41

Sasekso hercogienė švenčia pirmąją motinos dieną: pasidalijo sūnaus nuotrauka ir sveikinimu

LRT.lt 2019.05.12 17:41

Meghan Markle švenčia pirmąją motinos dieną. Ji gali džiaugtis, kad tokia ypatinga proga yra drauge su savo motina. Princo Harry motinai pora pagarbą išreiškė gražia, naujausioje sūnaus Archie fotografijoje užkoduota detale.

Nors motinos dieną Lietuvoje minėjome pirmąjį gegužės sekmadienį, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje, Kenijoje, Japonijoje ir kai kuriose Europos šalyse mamos pagerbiamos šiandien.

Jungtinėje karalystėje Motinos diena taip pat švenčiama antrąjį gegužės sekmadienį, tad tai pirmoji motinos diena Sasekso hercogienei.

Ta proga savo „Instagram“ paskyroje „Sussexroyal“ paviešinta dar viena hercogų sūnaus Archie Harrisono nuotrauka. Prie jos jautrus įrašas: „Norėtume pagerbti visas mamas, šalia esančias ir dar būsimas mamas, taip pat tas, kurių netekome, tačiau jos visuomet išliks atmintyje. Reiškiame pagarbą ir šią dieną švenčiame su visomis ir kiekviena iš jūsų.“

Motinos dieną kartu su dukra švenčia Meghan Markle motina Doria Ragland. Ir nors princo Harry motinos princesės Diana nebėra, jis savo mamai pagarbą išreiškė itins simboliškai. Kaip pastebima portale People.com, nuotraukoje matyti mėgstamiausios Princesės Dianos gėlės – neužmirštuolės.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi