Naujienų srautas

Veidai2019.05.12 10:48

Mirė Norma Jennings „Tvin Pykse“ vaidinusi aktorė Peggy Lipton

LRT.lt 2019.05.12 10:48

Mirė vieną pagrindinių mistinio serialo „Tvin Pyksas“ herojų – Normą Jennings vaidinusi amerikiečių aktorė ir modelis Peggy Lipton, praneša The Guardian.

Šeštadienį aktorę pasiglemžė vėžys. Jai buvo 72-eji. Tiesiosios žarnos vėžys jai buvo diagnozuotas 2004-aisiais. Akrorė mirė apsupta dukrų aktorių Rashidos ir Kidados, kurios ir pranešė apie jos mirtį. 

„Mums plyšta širdis, šiandien nuo vėžio mirė mūsų mylima mama. Jos kelionė buvo taiki, ji visada buvo apsupta dukrų ir dukterėčių. Esame labai laimingos dėl kiekvienos kartu praleistos akimirkos. Šiuo metu negalime sudėti visų savo jausmų į žodžius, telieka pasakyti: Peggy buvo ir visada bus mūsų šviesulys šiame pasaulyje ir už jo ribų. Ji visada bus mūsų dalis“, – skelbiama dukrų pranešime.

P. Lipton išgarsėjo prieš maždaug 50 metų suvaidinusi JAV televizijos seriale „The Mod Squad“. Už vaidmenį šiame seriale ji yra pelniusi Auksinį gaublį. P. Lipton buvo nominuota ir „Emmy“ apdovanojimams. 

Nauja šlovės banga aktorę aplankė apie 1990-uosius, kai mistiniame seriale „Tvin Pyksas“ suvaidino kavinės savininkę Normą Jennings. 

P. Lipton buvo ištekėjusi už muzikanto ir prodiuserio Quincy Jones, su juo ir susilaukė dviejų dukrų, o vėliau išsiskyrė. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą