Veidai

2019.05.11 23:11

„Dvi kartos“ – finišo tiesiojoje: vienas duetas iškrito, penki likę keliauja į pusfinalį

Muzikinio projekto „Dvi kartos“ dalyviai stojo į paskutinę kovą prieš pusfinalį. Šešių duetų energija ir emocijos liejosi per kraštus – scenoje pasirodė net ugnies pliūpsniai. Vienai porai, deja, grumtis pusfinalyje nebeteks. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kas surinko mažiausiai balsų ir paliko projektą.

Šio šeštadienio tema – „popmuzika“. Pirmosios į sceną lipusios Liepa Norkevičienė ir Alana Šport komisiją ir publiką papirko ne tik daina, bet ir įvaizdžiu.

Duetas pasipuošė ryškiu makiažu, baltais futuristiniais rūbais, avėjo skirtingomis spalvomis šviečiančius batus, o plaukus buvo susikėlusios į aukštus kuodus ir pasidabinusios dirbtiniais kirpčiukais.

Komisijos narys Ramūnas Zilnys gyrė duetą už dainos pasirinkimą – prieš kelerius metus su kūriniu „Rhythm Inside“ „Eurovizijoje“ dalyvavo belgas Loic Notten.

R. Zilniui „Eurovizijoje“ matyti ir merginų šviečiantys sportbačiai – su tokiais yra dalyvavęs atstovas iš Rusijos. Tiesa, jam pasisekė mažiau nei Liepai ir Alanai – ne visos atlikėjo sportbačių lemputės per pasirodymą veikė.

Česlovas Gabalis ir Akvilė Kisielienė prieš lipdami į sceną sakė, kad paieškojo savyje žvėries ir parengė popmuzikos standartus peržengiantį pasirodymą.

Ant scenos jie surengė tokį šou ausims ir akims, kad komisijos nariams neliko nieko kito, tik skirti porai vien dešimtukus. O komisijos narys Vytenis Pauliukaitis buvo taip sužavėtas, kad sakė, jog dueto pasirodymas pranoksta net Holivudą.

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė žiūrovų ir komisijos širdis virpino daina „Meilės netylėk“. Komisijos narys Stanislavas Stavickis-Stano pastebėjo, kad daina kone tobulai tiko Aistei.

Tačiau V. Pauliukaitis pareiškė, kad jam pasirodymas buvo nuobodus. Jam paprieštaravo kita komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė. Ji pabrėžė, kad tai buvo geriausias moteriškas duetas, koks tik galėtų būti.  

Vaida Baumila ir Sofija Vasilevskytė scenoje demonstravo neeilinius akrobatinius triukus ir tryško optimizmu – atliko Donato Montvydo dainą „Viskas bus gerai“. Nors D. Filmanavičiūtės dueto choreografiją nenustebino, triukus ypač išgyrė S. Stavickis-Stano.

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas žiūrovų ir komisijos teismui pristatė paties Dainoto dainą „Akys nakties“. Ramūnas Zilnys teigė labai gerbiantis poros pasirinkimą dainuoti autorinį kūrinį, tačiau pasigedo dueto jausmo. V. Pauliukaitis duetą dar labiau kritikavo. Pasak jo, ant scenos trūko veiksmo ir vaizdo. „Pamiršote, kad čia ne radijas, o televizija“, – sakė V. Pauliukaitis. S. Stavickis-Stano porą gynė ir vienintelis jai parašė dešimtuką.

Paskutinieji ant scenos pasirodė Rolandas Janušas ir Rapolas Meškauskas. Kaip reikiant nustebino R. Janušo pasirinktas amplua. Jis stojo prie didžėjaus pulto. Duetas atliko dabar itin populiarią dainą „Giant“. D. Filmanavičiūtei netikėtas R. Janušo įvaizdis pasirodė komiškas, o S. Stavickis-Stano supeikė ir dueto vokalą.

Vien dešimtukus iš komisijos, iš viso 40 balsų šįkart gavo tik vienas duetas – Č. Gabalis ir A. Kisielienė. Užtat pusė dalyvių – trys poros – L. Norkevičienė ir A. Šport, V. Iljinaitė ir A. Pilvelytė, V. Baumila ir S. Vasilevskytė surinko po 39 balsus. 37 balsus pelnė R. Meškauskas ir R. Janušas. Mažiausiai balsų – 35 surinko V. genytė ir D. Varnas.

Žiūrovai labiausiai ir vėl palaikė R. Meškauską ir R. Janušą. Duetas iš viso surinko 1447 balsus. Mažiausiai žiūrovų balsų –  402 pelnė V. Genytė ir D. Varnas.

Susumavus dviejų laidų komisijos bei žiūrovų balsus ir pavertus juos projekto balais paaiškėjo, jog mažiausiai simpatijų pelnė ir „Dvi kartas“ palieka V. Genytė ir D. Varnas.

Likę duetai susirungs pusfinalyje.

Bendra dviejų laidų žiūrovų ir komisijos balų lentelė:

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas –  19

Liepa Norkevičienė ir Alana Šport – 18

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 17

Česlovas Gabalis ir Akvilė Kisielienė – 16

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė –  15

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 13

Dvi kartos. Dalyvių pasirinktos dainos