Naujienų srautas

Veidai2019.05.11 10:53

Artėjant finalui projekto „Dvi kartos“ duetai stebina netikėtais sprendimais

LRT.lt 2019.05.11 10:53

LRT TELEVIZIJOS muzikinis projektas „Dvi kartos“ keliauja į finišo tiesiąją. Likus paskutiniam šeštadieniui iki pusfinalio, skirtingų kartų duetai traukė stipriausius ginklus ir rinkosi netikėtus kūrinius ar sprendimus.

Komisijos nuomonės šį kartą išsiskyrė ne kartą. „Manęs neužkabino, tik klausimas, ar aš kaltas, ar jūs. Prisipažįstu, likau nelaimingas“, – Liepos Norkevičienės ir Alanos Šport pasirodymą vertino Stano.

„Mane – priešingai, papirko ir jūsų interpretacija, ir šitas kūrinys“, – atskleidė Dovilė Filmanavičiūtė. Ramūnas Zilnys jų atlikimą įvertino kaip „visišką „Euroviziją“.“

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas šį kartą žiūrovų teismui pristatė paties Dainoto dainą „Akys nakties“. Atlikėjas neslėpė, kad jam be galo džiugu, jog išsirinkti būtent šią dainą pasiūlė Vaida. 

Didžiausią staimeną, matyt, pateikė grupės „Vairas“ vokalisto Rolando Janušo ir projekte „Du balsai – viena širdis“ išgarsėjusio Rapolo Meškausko duetas. Vyresnės kartos gerbėjams puikiai pažįstamas Rolandas stojo prie DJ pulto ir vyrai atliko dabar itin populiarią dainą „Giant“.

„Dvi kartos“ – jaukus muzikinių duetų projektas, kiekvieną šeštadienį 21 val. rodomas per LRT. Duetų nariai – vienas kitam į mamas ar tėčius tinkantys dainininkai. Juos skira ne tik amžius, bet ir muzikinis skonis, pažįstama ir mėgiama muzika. Šou komisija: Dovilė Filmanavičiūtė, Vytenis Pauliukaitis, Stanislavas Stavickis-Stano bei Ramūnas Zilnys. Projektą veda aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi