Naujienų srautas

Veidai2019.05.10 20:20

Netikėtos Vytauto Šerėno mirties sukrėsti bendražygiai: Jogaila Morkūnas atsimena pirtelę „Kamčiatkoje”

Netikėta Vytauto Šerėno mirtis sukrėtė jo bendražygius, kurių dauguma sunkiai rinko žodžius.

Daugiau nei 20 metų su V. Šerėnu dirbęs Haroldas Mackevičius sakė, kad daug dienų praleista kartu, dirbant vienam kabinete ir žiūrint vienas kitam į akis. 

„Sunku rasti žodžių, o baisiausia yra netikėtumas. Šiandien nuo 10 iki 15 valandos puikiai padirbėjome. Dar 16 valandą pasiskambinome, nes buvo probemų, kurias išsprendėme. Tiesiog – žmogus planuoja, o Dievas juokiasi“, – portalui LRT.lt kalbėjo H. Mackevičius. 

Ji patikino, kad bendražygis sveikatos būsena nesiskundė. 

Kartu su juo ilgus metus dirbusi aktorė Kristina Kazlauskaitė sunkiai rinko žodžius ir vos prakalbėjo pro ašaras. „Ką tik sužinojau. Tikrai labai netikėta“, – tiek teištarė aktorė.

Rimas Šapauskas sakė, kad žinia apie V. Šerėno mirtį sukrėtė ir kol kas dalintis prisiminimais yra sunku, nes reikia laiko susivokti.

„Vytautas turėjo labai gerą humoro jausmą. Buvo taktiškas ir šaunus žmogus“, – sakė R. Šapauskas.

Vieną iš peliukų „Dviračio žiniose" vaidinančiam Algiui Ramanauskui žinia apie V. Šerėno netektį buvo labai netikėta. Pasak A. Ramanausko, V. Šerėnas atrodė kaip visiškai sveikas, gyvenimą mylintis žmogus.

„Jis buvo labai komfortiškas žmogus, labai šarmingas. Mūsų filmavimai visą laiką būdavo vaikiški kvailiojimai ir kikenimai, dėl to pykdavo filmavimo grupė, bet mums būdavo linksma, nes kai filmuodavome peliukus, būdavo ne darbas o malonumas pats tikriausias“, – portalui LRT.lt sakė A. Ramanauskas.

Su laidoje „Dviračio žinios“ dirbusi aktorė Asta Baukutė didžiausią užjuotą pareiškė V. Šerėno šeimai ir artimiesiems. 

„Tai yra labai skaudu, nes mus paliko jaunas žmogus. Tai yra dar vienas priminimas, kaip viskas yra trapu. Vytautas buvo beprotiškai gero humoro jausmo, plati asmenybė. Labai sunku kalbėti. Ši netektis visus mus paliečia. Tai, kas yra skaudu, sunkiai išreiškiama žodžiais“, – portalui LRT.lt kalbėjo A. Baukutė.

Jogaila Morkūnas kolegą atsimena kaip neeilinę ir nuolat stebinusią asmenybę. Jiedu bičiuliavosi daugiau nei 25-erius metus.

Pasak J. Morkūno, V. Šerėnas yra subtilus, su savomis tiesomis ir požiūriu, mylintis keliones ir kruopštumą, bet tylus, kai reikia, nuoširdus ir tikras.

Vienas V. Šerėno sumanymas J. Morkūną yra ypač nustebinęs.  

„Aš atsimenu jo pirtelę, kuri buvo įrengta daugiabutyje „Kamčiatkoje” už Saulėtekio. Jis turėjo pirtelę, įrengtą vonioje, išmontavo vonią ir iš jos padarė pirtį, tai buvo kokie 1994-1995 metai. Ta pirtelė buvo didžiausias nustebimas, nes niekas gyvenime neturėjo daugiabutyje pirties, o Šerėnas turėjo ir ja labai didžiavosi“, – portalui LRT.lt sakė J. Morkūnas.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi