Veidai

2019.05.10 21:37

Jurijus ruošiasi antrajai repeticijai „Eurovizijos“ scenoje: su vokalistėmis uždainavo viešbutyje

Gertrūda Stripeikytė, Specialiai LRT.lt iš Tel Avivo2019.05.10 21:37

Lietuvos delegacija šių metų „Eurovizijoje“ Tel Avive leidžia jau šeštą dieną. Nors pastarąsias dienas Jurijus ir jo penkios pritariančiosios vokalistės galėjo skirti poilsiui, rytoj jų laukia antroji repeticija „Eurovizijos“ scenoje. Jai jie nusprendė pasiruošti iš anksto – repetavo namais tapusiame viešbutyje.

Penktadienį Jurijus leido viename Tel Avivo prekybos centrų, o vėliau apsilankė ir centriniame Tel Avivo turguje. Čia jis įsigijo tradicinių rytietiškų saldumynų, naują apyrankę, o minioje turgaus lankytojų buvo atpažintas ir kelių „Eurovizijos“ gerbėjų.

Dainininko pritariančiosios vokalistės Justina Budaitė, Algė Matekūnaitė, Eglė Gadeikytė, Silvija Pankūnaitė ir Berta Timinskaitė šią dieną taip pat skyrė poilsiui bei laiką leido paplūdimyje.

Tačiau vakarop jų visų laukė iš anksto suplanuota repeticija viešbutyje. „Atidirbinėjome tas vietas, kurios po pirmosios repeticijos atrodė dar ne iki galo stabilios“, – padainavusi portalui LRT.lt sakė Jurijaus pritariančioji vokalistė S. Pankūnaitė.

 „Po pirmosios repeticijos turėjome šiek tiek pastabų tiek sau, tiek garso režisieriams. Tikimės, kad viskas bus sutvarkyta ir garsas pasieks žiūrovus toks, kokio ir tikimės“, – jai pritarė A. Matekūnaitė.

Šeštadienį visos komandos laukia įtempta diena. Lietuvos atstovai vėl žengs į „Eurovizijos“ sceną, kurioje jų laukia antroji pasirodymo repeticija.

„Kai važiuoji antrą kartą, jau yra komfortabiliau, jaukiau, gali atsipalaiduoti ir padaryti dar daugiau nei prieš tai. Manau, kad antrasis kartas nemeluos ir trečio nereikės“, – šypsodamasi sakė B. Timinskaitė ir pridūrė, kad „Eurovizija“ – neįkainojama patirtis.

Portalui LRT.lt eurovizininkai taip pat pasakojo apie laiką Tel Avive, aplankytas vietas ir įspūdžius, paragautą maistą, o kai kurie Tel Avivą jau vadino naujausiais namais.

Repeticijos ištrauka ir Jurijaus bei pritariančiųjų vokalisčių įspūdžiai – vaizdo įraše.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt