Veidai

2019.05.10 09:12

Davidas Beckhamas pusmetį negalės vairuoti automobilio

ELTA, Stasys Gimbutis2019.05.10 09:12

Londono Bromlio rajono magistrato teismas pusmečiui atėmė vairuotojo pažymėjimą buvusiam Anglijos futbolo rinktinės saugui ir kapitonui Davidui Beckhamui, kuris anksčiau prisipažino naudojęsis mobiliuoju telefonu prie automobilio vairo. Tai ketvirtadienį pranešė televizijos kanalas „Sky News“.

Incidentas, dėl kurio D. Beckhamui buvo paskirta bausmė, įvyko praėjusių metų lapkričio 21 d. Vienas praeivis Londono centre pastebėjo, kad futbolo žvaigždė važiavo automobiliu „Bentley Bentayga“ ir su kažkuo bendravo mobiliuoju telefonu, ką griežtai draudžia įstatymas. Vėliau D. Beckhamui buvo pranešta, kad dėl šio epizodo iškelta byla. Teismo posėdis, per kurį garsusis futbolininkas pripažino savo kaltę, buvo uždaras.

Jei garsenybė dar kartą įvykdys tokį pažeidimą, jo vairuotojo pažymėjimas bus nedelsiant anuliuotas, o prašyti naujo jis galės ne anksčiau kaip po trejų metų.

D. Beckhamas sportinę karjerą baigė 2013 metais. Jis atstovavo įvairiems klubams - Mančesterio „Manchester United“, Madrido „Real“, Milano „AC Milan“, Los Andželo „Los Angeles Galaxy“, Paryžiaus PSG. Futbolininkas yra tapęs Anglijos, Ispanijos, Prancūzijos čempionu. Anglijos rinktinės sudėtyje jis sužaidė 115 rungtynių ir įmušė 17 įvarčių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.