Veidai

2019.05.09 12:18

Dainotas Varnas apie dalyvavimą „Dvi kartos“: aš už save balsuoju

LRT.lt2019.05.09 12:18

Šeštadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovų laukia dar viena jaukaus muzikinių duetų šou laida „Dvi kartos“. Vienas iš į sceną lipsiančių duetų – Vaidos Genytės ir Dainoto Varno (24). Dainininkas atskleidė, kad, nors scenoje dvidešimties metų skirtumas vos juntamas, dėl pasirodymų jiems su scenos partnere tenka ir padiskutuoti, teigiama pranešime žiniasklaidai.

„Žinoma, kad buvo nuomonių nesutapimo, kai rinkomės dainas. Daug spėliojome, bandėme, keitėme, bet ilgainiui radome savo kelią – atiduodame duoklę žiūrovui, kuris mus myli dėl dainavimo“, – teigė dainininkas.

„Iš pradžių turėjau didelių lūkesčių, tikėjausi, kad būsime įvairūs. Vis dėlto, mums abiem teko išmokti, kad tai – duetų, o ne solo konkursas, reikia rasti bendrą kelią ir sprendimą. Esam labai dėkingi žiūrovams, kad mus palaiko“, – sakė D. Varnas.

Šią savaitę Vaida ir Dainotas atliks kūrinį „Akys nakties“. Tai – Dainoto debiutinio albumo kūrinys, kurį atlikti pasiūlė dueto partnerė. Dainotas teigia, kad jam svarbu, kaip jų pasirodymus priima žiūrovai.

„Net atsirado noras laimėti. Stengiamės, svarstome, ką galime padaryti geriau. Kviečiame žmones balsuoti socialiniuose tinkluose, paprašau ir mamos. Net pats balsuoju kokius 2–5 kartus. Manau, visi taip daro. Daugiau žinučių siųsti nenoriu, kad neiškreipčiau rezultato, kad žinotume, ar žiūrovams patiko, ar ne. Laimėti tik užsibalsavus už save būtų tiesiog neįdomu“, – atskleidė Dainotas.

„Žinau, kad mano didžiausi gerbėjai – mama ir močiutė. Močiutė gyvena už 100 kilometrų nuo Vilniaus, todėl jai galimybė matyti mane projekte – lyg susitikimas su anūku. Mama ir tėtis visada parašo, pasako, ką galėjau padaryti geriau. Man labai smagu, kad į projektą įsitraukia ir šeima“, – teigė dainininkas.

„Dvi kartos“ – jaukus muzikinių duetų projektas, kiekvieną šeštadienį 21 val. rodomas per LRT. Duetų nariai – vienas kitam į mamas ar tėčius tinkantys dainininkai. Juos skira ne tik amžius, bet ir muzikinis skonis, pažįstama ir mėgiama muzika. 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt