Naujienų srautas

Veidai2019.05.08 18:50

Žinia viena po kitos: princas Harry ir Meghan Markle paskelbė sūnaus vardą

LRT.lt 2019.05.08 18:50

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan Markle tą pačią dieną parodė pasauliui prieš kelias dienas gimusį sūnų ir atskleidė jo vardą. Tiesa, daugumai jaunųjų tėvelių pasirinkimas buvo netikėtas.

Princas Harry ir M. Markle savo atžalai išrinko vardą Archie. Pilnas naujagimio vardas skamba taip: Archie Harrisonas Mountbattenas Windsoras. Pirmagimio vardą princas Harry ir M. Markle ilgą laiką laikė paslaptyje, jo neišdavė net pristatydami karališkąjį kūdikį pasauliui. Tačiau po kurio laiko pora jį paskelbė savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“. 

Vokiškos kilmės vardas Archie yra Archibaldo trumpinys, reiškiantis drąsus. O vardas Harrisonas reiškia Harry sūnus. Kai kurie karališkosios šeimos nariai yra naudoję pavardę Mountbattenas Windsoras. Jaunieji tėvai neparinko titulo savo pirmagimiui, kuris nėra princas, tačiau jam galėjo būti suteiktas lordo titulas.

Primename, kad lažybos dėl princo Harry ir Sasekso hercogienės M. Markle pirmagimio vardo vyko intensyviai. Didžiosios Britanijos lažybininkai dar antradienį pranešė apie didelį susidomėjimą Alexanderio, Jameso ir Arthuro vardais. Pasitaikė manančių, kad Sasekso kunigaikštienė M. Markle pasirinks vardą, atspindintį jos amerikietišką paveldą.

SkyNews.com praneša, kad lažybininkai iš viso nepagalvojo apie tai, kad kūdikiui gali būti suteiktas vardas Harrisonas, o Archie tikimybė buvo ypač maža.

Tą pačią dieną, kai kūdikis buvo parodytas pasauliui, savo aštuntąjį proanūkį išvydo ir karalienė Elžbieta II. Šį šiltą susitikimą Vindzoro pilyje liudija nuotrauka, kuri buvo patalpinta socialiniame tinkle „Instagram“. 

Po kurio laiko princas Harry ir M. Markle turėtų pranešti dar vieną žinią – kas taps karališkojo kūdikio krikštatėviais. 

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan pristatė pirmagimį pasauliui

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi