Naujienų srautas

Veidai2019.05.08 14:42

Princas Harry ir Meghan Markle pristatė savo sūnų

LRT.lt 2019.05.08 14:42

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan Markle parodė pasauliui prieš dvi dienas gimusį sūnų. Tačiau mažylio vardas kol kas išlieka paslaptimi.

Jauniausias karališkosios šeimos narys gimė gegužės 6-ąją, 5.26 val. Jungtinės Karalystės laiku. Iš laimės švytinti jaunoji mama sakė, kad „ji turi du pačius nuostabiausius vyrus pasaulyje“ ir dėl to jaučiasi labai laiminga, praneša SkyNews.com.

Į baltą anklodę susuktą ir balta kepuryte padabintą karališkąjį kūdikį savo rankose laikė tėtis – princas Harry, o tuo metu M. Markle kalbėjo: „Jo charakteris pats geriausiais. Kūdikis yra labai ramus“. Po tokių žodžių abu tėvai nusišypsojo, o jaunasis tėtis pridūrė: „Nežinau, iš kur jis tokį charakterį paveldėjo“. Pora patikino, kad tapti tėvais buvo jų svajonė. 

Kalbėdama apie pirmąsias savo, kaip mamos, dienas, M. Markle sakė: „Tai nuostabu ir nepakartojama“, o princas pridūrė: „Tėvystė yra nuostabus jausmas. Praėjo vos trys dienos, tačiau esame labai sujaudinti turėdami savo mažą laimės ryšulėlį“.

Į žurnalistų klausimą, į kurį iš tėvų panašesnis kūdikis, princas Harry atsakė: „Visi sako, kad kūdikiai per pora savaičių labai pasikeičia. Taigi mes stebėsime, kokie pokyčiai įvyks per pirmąjį mėnesį. Atrodo, kad jis keičiasi kiekvieną dieną“.

Pora patikino, kad netrukus jie aštuntąjį proanūkį ir jauniausią karališkąją atžalą pristatys ir karalienei Elizabeth II.

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan pristatė pirmagimį pasauliui

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi