Veidai

2019.05.07 15:12

Spėlionės pasiekė kulminaciją: koks vardas bus duotas karališkajam kūdikiui

BNS2019.05.07 15:12

Dabar, kai visi jau žino, kad Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan susilaukė sūnaus, įsisiūbavo spėlionės, koks vardas bus duotas karališkajam kūdikiui.

Karališkieji asmenys neskuba duoti vaikams vardų, o Harry su Meghan garsėja noru viską daryti savu greičiu, tad pirmagimio vardą galėtų paskelbti tik po kelių dienų.

Didžiosios Britanijos lažybininkai antradienį pranešė apie didelį susidomėjimą Alexander'o, Jameso ir Arthuro vardais. Lažybininkai praneša ir apie spėliones dėl Spencerio vardo, kuris taip pat yra Harry velionės motinos princesės Dianos mergautinė pavardė.

„Spencerio“ pasirinkimas pirmajam ar antrajam vardui laikomas būdu princui Harry pagerbti Dianą, kuri žuvo per automobilio avariją Paryžiuje 1997 metais, kai jam buvo vos 12. Pernai prieš vestuves su Meghan jis kalbėjo apie savo troškimą per ceremoniją pagerbti jos atminimą.

Tačiau kiti žmonės mano, kad Sasekso kunigaikštienė Meghan pasirinks vardą, atspindintį jos amerikietišką paveldą.

Naujagimis, kuris kol kas vadinamas „Sasekso kūdikiu“, gimė ankstyvą pirmadienio rytą. Karališkoji pora nesakė, ar jis gimė namuose, ar ligoninėje.

Pirmadienį paskelbdamas apie sūnaus gimimą Harry pareiškė, kad su Meghan galvoja apie vardus, ir užsiminė, kad pranešimas šiuo klausimu galėtų būti padarytas trečiadienį ar kiek vėliau.

Pora taip pat turėtų papozuoti su naujagimiu arba paskelbti nuotrauką savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“.

Vėliau Harry ir Meghan taip pat turėtų paskelbti, kas bus jų vaiko krikštatėviai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt