Veidai

2019.05.06 20:09

Netikėtumai: karališkojo kūdikio gimtadienis sutampa su garsaus šeimos draugo ir įtakingo politiko

LRT.lt2019.05.06 20:09

Princui Harry paskelbus, kad šįryt gimė jo ir Meghan Markle pirmagimis, laimingi tėveliai priima iškilių Jungtinės Karalystė asmenų sveikinimus, o šalis toliau spėlioja, kokį vardą karališkasis mažylis gaus. Beje, jis gimė tą pačią dieną, kaip ir įtakingas šalies politikas ir visame pasaulyje garsus aktorius.

Kol kas princas Harry patikina, kad pirmagimis vardo dar neturi, tačiau manoma, kad pora išrinks ganėtinai tradicinį vardą – Jamesas, Edwardas ar Arthuras. Naujausiais lažybų kompanijų duomenimis, dauguma spėja, kad vaikelis gaus Alberto, Arthuro ar Alexanderio vardą.

Kadangi naujagimis yra tik septintas eilėje į sostą ir karaliumi gali taip ir netapti, tėvai gali būti kūrybiški ir nustebinti netradiciniu pasirinkimu.

Naujagimį sveikina būrys žmonių, susirinkusių prie Vindzoro pilies, sveikinimus tėveliams siunčia ir šalies politikai bei iškilūs visuomenės veikėjai.

Kūdikis gimė tą pačią dieną kaip žymus aktorius George`as Clooney bei žymus britų politikas Tony Blairas.

Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May sveikinimą porai skelbia savo „Tweeter“ paskyroje: „Linkiu jums visko, kas geriausia, šiuo džiugiu jums metu.“

Dėkodami visiems už tai, kad džiaugiasi drauge su jais, M. Markle ir princas Harry savo „Instagram“ paskyroje žada daugiau naujienų pranešti artimiausiomis dienomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.