Veidai

2019.05.05 15:17

Adele mini gimtadienį: žiniasklaida pasveikino naujais faktais apie jos skyrybas

LRT.lt2019.05.05 15:17

Gegužės 5-ąją britų atlikėja Adele švenčia gimtadienį. Šiemet jai sukanka 31-eri, tačiau panašu, kad šventės džiaugsmus temdo skyrybų skausmas. Net ir jos gimimo dieną britų žiniasklaida beria druską ant žaizdos ir dalijasi nemaloniomis naujienomis apie buvusį atlikėjos vyrą.

Vargu, ar moteris šiemet trankiai švenčia – vos prieš kelias dienas ji buvo priversta nutraukti tylą ir viešai išplatinti trumpą pranešimą, patvirtinantį, jog ji ir šešerių sūnaus Angelo tėvas Simonas Koneckis gyvena atskirtai. Atlikėja patikino situacijos nekomentuosianti ir prašė gerbti jos privatumą.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, artimas porai šaltinis pasakojo, jog jie buvo puiki pora ilgą laiką, vis dėlto, kartu jie buvo septynerius metus, trejus iš jų pragyveno santuokoje. Tačiau net ir laimingi santykiai kartais baigiasi.

Gimtadienio dieną britų žiniasklda neskuba sveikinti atlikėjos, o toliau narsto jos skyrybų istoriją. Tinklalapis mirror.co.uk it druskos saują ant žaizdos, Adele gimtadienio dieną paskelbė, jog S. Koneckis pradėjo susirašinėti su buvusia žmona, gerokai prieš paskelbiant apie jo ir dainininkės skyrybas. Portale taip pat spėliojama, kad skyrybos Adelei gali kainuoti ir pusę jos turto.

Panašu, jog tai bus nemenka suma – atlkėjos pasiekimai stulbinantys. Tris albumus išleidusi ir net 139 apdovanojimus (tapr kurių – „Oskaras“, „Auksinis gaublys“ bei net keliolika „Grammy“ statulėlių) pelniusi ir dar 300 nominuota atlikėja yra neabejotinai viena ryškiausių šių dienų dainininkių. Beje, Adelei šiuo metu priklauso net 11 Pasaulio Guinesso rekordų už pasiekimus muzikos topuose bei savo albumų pardavimus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.