Naujienų srautas

Veidai2019.05.04 23:18

„Dvi kartos“ dalyviai sveikino mamas: mažiau nei 40 komisijos balų gavo tik vienas duetas

Padėkos, gražiausi žodžiai ir jautriausios dainos LRT TELEVIZIJOS projekte „Dvi kartos“ šįkart skambėjo brangiausiam žmogui – mamai. Dalyviams virpėjo balsai, drėko akys, o kartais pritrūkdavo žodžių – tiek meilės ir emocijų ant projekto scenos dar nėra buvę. Emocijas sunkiai valdė ir projekto komisija, dosniai dalijusi balus.

„Mano mama labai graži, tiesiog grožio etalonas“, – sakė atlikėja Aistė Pilvelytė. Virpančiu balsu savo mamai dėkojo ir Valerija Iljinaitė: „Esu savo mamai labai dėkinga, ji tam tikra prasme dėl manęs paaukojo savo gyvenimą.“

Atlikėjos taip pat tarė savo mamoms „ačiū“ už meilę, už kantrybę, naktis nemiegotas ir skyrė grupės „Queen“ kūrinį „Bohemian Rhapsody“.

Į Motinos dienai skirtos laidos filmavimą atėjo ir Vaido Baumilos mama Nijolė. Ji sako, kad visuomet jaudinasi, kai jos sūnus ant scenos.

„Jo dainos man visuomet skamba taip didingai, nuostabiai. Gal aš kaip ta pelėda – mano vaikas man pats gražiausias, nuostabiausias“, – šypsojosi Vaido mama ir sako, kad sūnų per televizorių mato dažniau, nei gyvai.

„Kol neturiu šeimos, moters, kuri mane prižiūrėtų, tegul prižiūri mama. Mamytukas aš“, – juokėsi Vaidas.

Vaido scenos partnerė Sofija Vasilvskytė į projektą skuba lydima tėčio, jos mama – namuose augina šeimos pagranduką. Kadangi Motinos dienai skirtos laidos ji klausėsi prie televizoriaus ekrano, Sofija jai siuntė linkėjimus: „Mama man brangiausia pasaulyje. Jei ne ji, nebūtų ir manęs.“

Sofija ir Vaidas savo mamoms skyrė Andrea Bocelli ir Celine Dion dainą „The Prayer“.

Vaida Genytė apgailestauja, kad savo mamos per Motinos dieną pakabinti negalės – ją pasiglemžė liga.

Todėl drauge su Dainotu Varnu, Vaida pasirinko atlikti pačią mėgstamiausią savo mamos dainą – „You Raised Me Up“. „Man grįžus po koncerto, ji visuomet pasiteiraudavo, ar dainavau šią dainą. Ji juokaudavo, kad jei ši daina skambėjo – koncertas pavyko“, – prisiminė V. Genytė.

Atlikusi dainą, Vaida apsipylė ašaromis. Nors liga mamą iš jos atėmė, Vaida jaučiasi taip, lyg ji visada būna šalia. „Man labai trūksta jos pakabinimų, man jų labai trūksta. Tačiau, kad ir kur bebūčiau, aš visada ją jaučiu“, – patikino ji.

Su Rolandu Janušu ir Rapolu Meškausku ant scenos pasirodė ir Rapolo mama Aurelija. Ją dueto vyrai vadina savo vadybininke. „Mes ateiname, padainuojame, o visus kitus reikalus tvarko Rapolo mama. Tad jei laimėsime šį projektą, turėsiu dėkoti ne savo, o Rapolo mamai“, – sakė R. Janušas.

Savo mamai dėkos ir Rapolas, kuris patikina – mamai reikia dėkoti ir dėmesį rodyti ne tik per Motinos dieną, o kasdien. Vyriškas duetas kiek prablaškė lyrišką ir jautrią vakaro atmosferą, pasirinkę nuotaikingą „Sunstroke Project“ dainą „Hey Mamma“.

„Tik dabar supratau, kiek daug mama padarė, kad aš ir sesė būtume laimingos. Nėra šiltesnio ir gražesnio jausmo, nei tas, kurį jaučiu mamai“, – sako Liepa Norkevičienė, dėkojanti abiem savo tėvams.

Gerų žodžių mamai negaili ir Alana, kurios mama kaskart atlydi mergaitę į projekto filmavimus.

Motinoms šįvakar jos skyrė „Aktorių trio“ dainą „Motinos balsas“.

„Mama – pats griežčiausias, švelniausias ir teisingiausias žmogus pasaulyje. Tikiu, kad jos visuomet žiūri ir palaiko, o širdyje gal ir ašarą braukia“, – patikina Česlovas Gabalis.

Jis sakosi buvęs geras vaikas. Tą patį apie save pasakoja ir Akvilė Kisielienė. Būtent ji užsispyrė, kad mamai būtų sudainuota grupės „Pelenai“ ir Česlovo daina „Lopšinė“.

„Nesinorėjo bet kaip jos pateikti, ypač mamos dieną. Svarbu, kad būtų jauku ir šilta“, – patikino Česlovas. Jis atskleidė, kad ši daina kažkada buvo kurta kaip roko kūrinys, tačiau su grupės nariais išgirdę ką įrašė, suprato, jog tai – tikrų tikriausia lopšinė. Jis patikina, tą dainą iškart sudainavęs savo vaikui, kuriam tuo metu buvo ketveri. 

Po tokių emocionalių ir jautrių pasirodymų, emocijas sunkiai valdė ir projekto komisija:muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, režisierius Vytenis Pauliukaitis, atlikėjas ir kompozotorius Stanistovas Staviskis-Stano, kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė. Ketveriukė kaip niekad dosniai dalijo balus – visi projekto dalyviai gavo po 40 komisijos balų, išsyrus A. Pilvelytę ir V. Iljinaitę, kurios gavo 38 balus. Pavertus šiuos balus projekto balais, visi dalyviai surinko po 10 taškų, o Valerija ir Aistė – 9. 

Žiūrovų nuomonė nebuvo tokia vieninga. Daugiausiai taškų surinko L. Norkevičienė ir A. Šport (1560), R. Meškauskas ir R. Janušas (1471), V. Baumila ir S. Vasilevskytė (1102). Kiek mažiau balsų sulaukė Č. Gabalis ir A. Kisielienė (601), V. Genytė ir D. Varnas (460) bei A. Pilvelytė ir V. Iljinaitė (248).

Bendra lentelė: 

Alana Šport ir Liepa Norkevičienė 10

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas 9

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė 8

Akvilė Kisielienė ir Čelovas Gabalis 7

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas 6

 Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė 5

Šią savaitę projekto niekas nepalieka, tačiau kitą savaitę susumavus dviejų laidų rezultatus, su projektu atsisveikins viena pora. 

Dvi kartos. Dainos Mamai

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi