Naujienų srautas

Veidai2019.05.04 09:54

Motinos dienai skirta „Dvi kartos“ laida: kodėl Giedrius Savickas mamai nuolat dovanoja chrizantemas?

LRT.lt 2019.05.04 09:54

Šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovus nustebins ypač jautrus mamoms skirtas vakaras. Motinos dienos išvakarėse žinomi duetai atliks gražiausias lietuviškas ir užsienio dainas, kurias dedikuos brangiausiems savo žmonėms.

Vienas iš pasirodysiančių duetų – Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis. Jiedu atliko kultinę grupės „Pelenai“ dainą „Lopšinė“.

„Jaučiuosi lyg maža svajonė būtų išsipildžiusi – Gabalis savo lopšinę atlieka gyvai“, – sakė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė.

Ne ką mažesnes staigmenas žiūrovams paruošė ir kiti duetai. Grupės „Vairas“ vokalisto Rolando Janušo ir Rapolo Meškausko duetą papildė ypatingas svečias – Rapolo mama.

Ją LRT televizijos žiūrovai puikiai pažįsta iš kito muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“.

Vaida Genytė ir Dainotas Varnas atliko dainą „You Raise Me Up“. Ji buvo Vaidos mamos mylimiausia daina. „Dabar mamos nebėra“, – braukdama ašaras prisiminė dainininkė.

Nuoširdų vakar puoš ne tik jautrūs pasirodymai, bet ir gera nuotaika bei pokštai. Šou vedėjas Giedrius Savickas atskleidė, kodėl mamai vis dovanodavo chrizantemas, kurios dažnai nešamos ant kapų.

„Buvau ne taip išgirdęs. Ji sakė, kad jai labiausiai patinka chrizantemos ant kapų, o aš „ant kapų“ neišgirdau. Važiuodamas į Klaipėdą visada vežu mamai gėlių. Kažkada paklausė, kodėl vis chrizantemos...“, – pokštavo aktorius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi