Veidai

2019.05.02 17:25

Atlikdama dainą mamai Vaida Genytė nesulaikė ašarų

LRT.lt2019.05.02 17:25

Šeštadienį LRT televizijos laida „Dvi kartos“ bus skirta artėjančiai Mamos dienai. Muzikiniai duetai jautriai ir nuoširdžiai sveikino mamas ir siuntė jiems gražiausius kūrinius. Projekte netrūko ir itin jautrių akimirkų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Ši daina skambėjo mano mamai, nes tai buvo pati mėgstamiausia jos daina. Ji vis klausdavo, ar per koncertą dainavau šią dainą. Dainavau, reiškia koncertas pavyko. Dabar mamos nebėra“, – ašaras braukė duetu su Dainotu Varnu dainavusi Vaida Genytė.

„You Raise Me Up“ atlikusiai porai komisija negailėjo pagyrų. „Tai buvo nuostabus pasirodymas, jausmų buvo per kraštus, buvo nestandartinis sprendimas. Be galo jautru“, – sakė Stano.

Jis pastebėjo, kad nors tokie kūriniai kartais laikomi nuvalkiotais, šį kartą dainos pasirinkimas buvo tinkamas.

„Žiūrovai nėra komisijos nariai ar muzikos žurnalistai, jie girdi tą dainą porą kartų per metus. Šiandien yra tas kartas, kai ši daina turi skambėti“, – teigė jis.

„Čia antras kartas šį vakarą, kai man atrodo, kad iš jautrumo ir jaudulio net sielą skauda. Klausantis Vaidutės norisi tiesiog apkabinti ir pasakyti, kad nė velnio niekas mūsų nepalieka. Sėdi ant debesies…“, – kalbėjo Dovilė Filmanavičiūtė.

Itin jautrus vakaras, skirtas brangiausiems žmonėms – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.