Veidai

2019.05.01 18:03

Didžiosios Britanijos spauda pasimetusi: ar gali būti, kad karališkasis kūdikis jau gimė?

LRT.lt 2019.05.01 18:03

Jungtinės karalystės žiniasklaidoje sujudimas – ar gali būti, kad princo Harry ir Sasekso hercogienės Meghan Markle vaikelis jau gimė? Tokias kalbas gerokai pakurstė radijo laidų vedėjo Chriso Evanso komentaras tiesioginiame eteryje.

Garsus Didžiosios Britanijos radijo laidų vedėjas gegužės 1-osios rytą tiesioginiame eteryje mįslingai užsiminė, kad dar nėra tikras, tačiau mano, jog kai ką žino. Jis pareiškė, jog karališkasis kūdikis galimai jau gimė, rašoma Dailymail.co.uk.

„Karalienė apsilankė jų namuose, tiesa? Tačiau ji paprastai taip nesielgia. Tiek tenoriu pasakyti“, – mįslingai kalbėjo jis eteryje.

Kol kas Kensingtono rūmai oficialiai šios naujienos nėra patvirtinę, tačiau smalsuoliai ir žiniasklaida akylai stebi kiekvieną smulkmeną susijusią su karališkąja šeima. Kiekviena, net ir menkiausia detalė, dar labiau kursto įvairias kalbas.

Kaip praneša Express.co.uk, Didžiosios Britanijos gatvėse buvo pastebėtas vedžiojamas Dorios Ragland, Meghan Markle motinos šuo. Manoma, kad tai reiškia, jog moteris jau yra Jungtinėje karalystėje ir čia atvyko dėl galimai jau gimusio vaikaičio.