Veidai

2019.04.30 17:15

Kirsten Dunst mini gimtadienį: džiaugiasi atrasta vidine harmonija

LRT.lt 2019.04.30 17:15

Prieš ketvirtį amžiaus juostoje „Interviu su vampyru“ šviesiaplaukę garbanotą mergaitę suvaidinusi Kirsten Dunst balandžio 30-ąją švenčia 37-ąjį gimtadienį.

Bene žymiausi aktorės vaidmenys – filmuose „Interviu su vampyru“, „Fargo“, „Melancholija“, „Žmogus voras“. Pastarajame ji įkūnijo raundonplaukę Mary Jane, kurią iš tiesų turėjo vaidinti kita amerikiečių aktorė Kate Hudson.

Kirsten tėtis kilęs iš Vokietijos, todėl ji turi dvi pilietybes. Kirsten Dunst yra įsiamžinusi ir ne viename muzikiniame klipe.

Amerikietė nominuota dviem auksiniams gaubliams, taip pat yra pelniusi daugiau nei 6 dešimtis kitų įvairių apdovanojimų.

Pati aktorė yra sakiusi, jog mėgstamiausi jos filmai – „Anė Hol“(„Annie Hall“) ir „Edvardas Žirkliarankis“ („ Edward Scissorhands“), o mėgstamiausi serialai – „Draugai“ („Friends“), Ali G Šou („Da Ali G Show“).

Paauglystėje aktorė buvo modelis ir turėjo sutartį su viena žymiausių pasaulio agentūrų – „Ford“. Beje, žurnalas „People“ net du kartus aktorę buvo įtraukęs į gražiausių pasaulio žmonių 50-tuką. Pirmą kartą šį titulą ji gavo būdama 13 metų, o antrą kartą – būdama dvidešimties.

Tiesa, aktorė turi ir pravardę – Kiki. Galima sakyti, jog šią pravardę ji sugalvojo pati – vaikystėje mergaitei nepavykdavo ištarti Kirsten ir save vadino Kiki.

Prieš trejetą metų Kirsten pradėjo susitikinėti su kolega, aktoriumi bei humoristu Jesse Plemons, o praėjusiais metais pora susižadėjo.

Praėjusių metų gegužę porai gimė sūnus Ennis Howardas Plemonsas. Beje, dar prieš tapdama mama, aktorė prisipažino, jog dirba nuo trejų, todėl vaikai galėtų būti puikus stabtelėjimas, būdas trumpam atitrūkti nuo darbų.

Aktorė žiniasklaidai ne kartą sakė, jog tik atšventusi 35-ąjį gimtadienį pajautė galiausiai atradusi vidinę harmoniją, o taip pat sako, kad tokio amžiaus moteris – labiausiai spinduliuoja ir yra gražiausia.

Taigi panašu, jog švęsdama 37-ąjį gimtadienį aktorė ir toliau mėgaujasi savo branda bei motinos vaidmeniu.