Veidai

2019.04.29 14:39

Jiems pranašaujama pergalė: 5 „Eurovizijos“ dalyviai, karaliaujantys lažybininkų topuose

LRT.lt 2019.04.29 14:39

Nors „Eurovizijos“ ekspertai ir gerbėjai purto galvas sakydami, kad lažybininkų prognozėmis pasitikėti dar anksti, dažnai jų spėjimai iš tiesų pasitvirtina. Pernai nugalėjusios Izraelio atstovės Nettos likimą atspėję lažybininkai šiais metais taip pat turi aiškius favoritus – Nyderlandus, Rusiją, Šveicariją, Švediją ir Italiją, skelbiama eurovisionworld.com.

Iki „Eurovizijos“ dalyvių pirmųjų repeticijų likus vos daugiau nei savaitei, konkurso gerbėjai jau turi aiškius favoritus. Iš pradžių nesutarę dėl pirmosios vietos, lažybininkai dabar joje tvirtai laiko Nyderlandų atstovą Duncaną Laurencą su dainą „Arcade“.

Antroje vietoje taip pat tvirtai laikosi kitas 2019-ųjų „Eurovizijos“ lyderis – Rusijai atstovaujantis Sergeyjus Lazarevas ir jo kūrinys „Scream“. Geriausiųjų penketuke atsidūrė ir kasmet gana aukštas pozicijas lažybų punktuose užimančios Švedija ir Italija, o gerbėjų palankumo šiemet taip pat sulaukė Šveicarijos atstovas.

„Eurovizijos“ gerbėjai spėja, kad geriausiųjų penketukas bus toks:

1 vieta: Nyderlandai

Modernus dainininko D. Laurence‘o kūrinys įsimintinu priedainiu netruko sulaukti didžiulio dėmesio ir iš karto tapo vienu favoritų. Vos Nyderlandams paskelbus savo atstovą, jis lažybų punktuose šovė į pirmąją vietą, antrojoje palikdamas iki tol karaliavusį Rusijos atstovą S. Lazarevą.

Dainoje „Arcade“ atlikėjas dainuoja apie meilę, kurioje pralaimima. LRT.lt publikuotame išskirtiniame interviu D. Laurence‘as sakė, kad parašyti dainą įkvėpė artimo žmogaus istorija. Konkurso gerbėjai vertina ne tik jautrią dainos žinutę, bet ir dainininko vokalą, charizmą, todėl jam peršamas nugalėtojo vardas.

2 vieta: Rusija

„Eurovizijos“ scenoje dainininkas S. Lazarevas prisistatys su daina „Scream“. Tai – antrasis atlikėjo šansas šiame muzikiniame konkurse. S. Lazarevas „Eurovizijoje“ jau pasirodė 2016-aisiais. Tuomet jis atliko dainą „You're The Only One“ ir užėmė 3 vietą.

Tikimasi, kad prieš trejus metus įspūdingą šou „Eurovizijos“ scenoje surengęs rusų atlikėjas ne ką mažiau nustebins ir šiemet.

3 vieta: Šveicarija

Šveicarijos atstovo Luca Hänni atliekamas kūrinys „She Got Me“ lažybų topuose užima 3 vietą. Vasariškai šokių muzikos dainai sukurtas energingas vaizdo klipas, kuriame dainininkas taip pat atlieka sudėtingą choreografiją. L. Hänni viename interviu atskleidė, kad Tel Avivo scenoje žada surengti tikrą vakarėlį.

Būdamas 17 dainininkas laimėjo vieną Vokietijos muzikinį šou, vėliau išleido singlą, kuris buvo itin populiarus Austrijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje. Be to, L. Hänni neapsiriboja tik muzikine veikla – dirba modeliu, kuria drabužius ir leidžia žurnalą.

4 vieta: Švedija

4 pozicijoje – Švedija, kuri šių metų „Eurovizijai“ pasirinko atlikėją Johną Lundviką su daina „Too late for love“. Įdomu tai, kad jo kūrinys turi išskirtinių gospelo motyvų. Dainą jis atliks ne vienas, kartu ant scenos lips ir keturi choro gospelo solistai.

„Dainos pavadinimas sako, kad „jau per vėlu meilei“, bet iš tiesų noriu pasakyti, kad niekada nėra vėlu mylėti. Drįstu naiviai tikėti, kad viskas gali būti išspręsta su meile“, – portalui eurovision.tv anksčiau teigė J. Lundvikas.

5 vieta: Italija

Šiemet Italijai vėl prognozuojama sėkmė – jai atstovaus šiuolaikiškas egiptiečių ir italų kilmės atlikėjas Mahmood, kuris atliks dainą „Soldi“. Kūrinyje jis apdainuoja savo tėvą, kuris paliko šeimą atlikėjui dar būnant mažam ir dalijasi skaudžiais prisiminimais.

„Eurovizijos“ gerbėjai giria atlikėjo šiuolaikiškumą, stilių ir charizmą, o dainoje itin liaupsinami išsiskiriantys rytietiški motyvai.