Veidai

2019.04.29 07:35

„Blogą mergaitę“ suvaidinusi atlikėja Paula: muzika padėjo paauglystėje neprikrėsti kvailysčių

Pirmasis vaidmuo seriale, debiutinis solinis koncertas ir albumas, egzaminai – dvyliktoje klasėje besimokančiai atlikėjai Paulai Valentaitei įvairiausios veiklos netrūksta.

„Kuo daugiau darai, tuo daugiau ir suspėji. Visa tai daryti man labai smagu, tad tiesiog mėgaujuosi“, – šypsosi Paula, viešėjusi LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Atlikėja prisipažino, kad baigusi mokyklą populiariausių specialybių nesirinks ir, pavyzdžiui, į teisę nestos.

„Esu atsidavusi menui ir kūrybai. Jaučiu, kad tam čia ir esu. Tai daryti man labiausiai patinka ir nenoriu mėtyti savęs ten, kur gal net nesu reikalinga. Reikia būti savo vietoje, o aš jaučiuosi savo vietoje“, – tvirtino Paula ir pridūrė, kad mąsto apie dainų rašymo studijas užsienyje.

Nors atlikėja sakė, kad yra absoliučiai atvira gyvenimui ir laukiu naujų iššūkių, svarbiausia jai yra muzika.

„Toliau kursiu, nes kuriu ne tik sau, bet ir kitiems. Tikėkimės, kad ta muzika sklis vis toliau ir vis daugiau žmonių galės ją išgirsti, gal net ir visas pasaulis“, – kalbėjo Paula ir pakvietė į savo pirmą debiutinį solinį koncertą gegužės 2 d. Vilniuje.

Jai tai bus pirmas toks ypatingas koncertas, kuriame pasirodys ir gyvai grojanti grupė. Per koncertą Paula pristatys ir pirmąjį savo debiutinį mini albumą. Jame yra keturios dainos, o į jas Paula sako sudėjusi visą savo širdį ir labai didžiuojasi šiuo darbu.

„Nuo 13 metų, kai pradėjau kurti muziką, taip savo kambaryje ir rašiau tas dainas, esu gana uždara, nesu vakarėlių mergaitė, kuri vaikšto visur. Esu susitelkusi į save. Galbūt muzika man padėjo paauglystėje nepridaryti kvailysčių“, – svarsto Paula ir palygina save su maištinga paaugle Kotryna, kurią suvaidino LRT seriale „Bloga mergaitė“.

LRT.lt Mediatekoje naujos LRT serialo „Bloga mergaitė“ serijos pasirodo kiekvieną pirmadienį.

Bloga mergaitė 7 s.
Bloga mergaitė 8 s.

Išsamus pokalbis su Paula ir jos daina – laidos įraše (nuo 39.25 min.):

Labas rytas, Lietuva I dalis. Vytautas Rumšas jaunesnysis: man patiko mano tėčio pavyzdys